14 жовтня • оновлено в 04:57

"Ворскла" — "Арсенал": огляд матчу

Читати матеріал російською

Полтавська "Ворскла" поступилася лондонському "Арсеналу" в матчі п'ятого туру групового раунду Ліги Європи з рахунком 0:3. Через воєнний стан поєдинок був перенесений у Київ на НСК "Олімпійський".

Зі стартових хвилин команда Василя Сачка гідно боролася із іменитим суперником, проте протриматися їм вдалося не довго. На 10-й хвилині Сміт-Роу отримав розкішну передачу в штрафній суперника і відправив м'яч у порожні ворота.

Пропущений гол не зламав бажання полтавчан боротися із лондонським клубом, проте призначений у ворота "Ворскли" пенальті їх надломив. Український футболіст, на думку рефері, збив Ремзі у своїй штрафній. Учасник же епізоду взявся виконувати 11-метровий, відправивши м'яч у кут воріт Шуста.

А поки полтавці оговтувалися від шоку, "Арсенал" до свистка на перерву довів рахунок до розгромного: після обрізки гравця "Ворскли" Уіллок зробив неймовірний ривок і вразив ворота суперника точним ударом.

FC Arsenal

У другому таймі обидві команди мали декілька можливостей, щоб забити, однак рахунок на табло залишився незмінним. У підсумку фінальний свисток арбітра зафіксував перемогу "Арсеналу" 0:3.

До вашої уваги — найцікавіші моменти матчу на НСК "Олімпійський".

"Ворскла" Україна — "Арсенал" Англія 0:3 (0:3, 0:0)
Голи: 0:1 — 10 Сміт-Роу, 0:2 — 27, пенальті Ремзі, 0:3 — 41 Уіллок.
"Ворскла" — Шуст, Даллку, Пердута, Артур, Сапай (Ніколас Карека, 36), Шарпар, Чеснаков, Скляр, Ребенок (Саків, 85), Кулач (Кані, 71), Коломоєць.
"Арсенал" — Чех, Холдинг (Часу, 60), Ліхтштайнер, Дженкинсон, Мейтленд-Найлз, Гендузі (Гілмор, 76), Ель-Ненни, Сміт-Роу, Ремзі (Сака, 68), Уіллок, Нкетіа.
Попередження: Скляр (29), Шарпар (32), Холдинг (53), Коломоєць (72).

Як повідомляв OBOZREVATEL, київське "Динамо" у п'ятому матчі групового раунду Ліги Європи на виїзді переграло "Астану" 0:1.

Підписуйся на наш Instagram! Отримуй лише найважливіше!

Читайте всі новини по темі "Ліга Європи" на сайті "OBOZREVATEL".