"Ворскла" — "Арсенал": огляд матчу

13,3 т.
'Ворскла' — 'Арсенал': огляд матчу

Полтавська "Ворскла" поступилася лондонському "Арсеналу" в матчі п'ятого туру групового раунду Ліги Європи з рахунком 0:3. Через воєнний стан поєдинок був перенесений у Київ на НСК "Олімпійський".

Зі стартових хвилин команда Василя Сачка гідно боролася із іменитим суперником, проте протриматися їм вдалося не довго. На 10-й хвилині Сміт-Роу отримав розкішну передачу в штрафній суперника і відправив м'яч у порожні ворота.

Читайте: ''Критиків було багато'': Хацкевич прокоментував перемогу "Динамо" у ЛЄ

Пропущений гол не зламав бажання полтавчан боротися із лондонським клубом, проте призначений у ворота "Ворскли" пенальті їх надломив. Український футболіст, на думку рефері, збив Ремзі у своїй штрафній. Учасник же епізоду взявся виконувати 11-метровий, відправивши м'яч у кут воріт Шуста.

А поки полтавці оговтувалися від шоку, "Арсенал" до свистка на перерву довів рахунок до розгромного: після обрізки гравця "Ворскли" Уіллок зробив неймовірний ривок і вразив ворота суперника точним ударом.

У другому таймі обидві команди мали декілька можливостей, щоб забити, однак рахунок на табло залишився незмінним. У підсумку фінальний свисток арбітра зафіксував перемогу "Арсеналу" 0:3.

До вашої уваги — найцікавіші моменти матчу на НСК "Олімпійський".

Як повідомляв OBOZREVATEL, київське "Динамо" у п'ятому матчі групового раунду Ліги Європи на виїзді переграло "Астану" 0:1.