Воротар забив фантастичний гол ударом від своїх воріт - опубліковано відео

34.9т Читати матеріал російською

Воротар збірної Йорданії з футболу Амер Шафи відзначився феноменальним ударом в домашньому товариському матчі проти Індії. 36-річний голкіпер, на 25-й хвилині вибиваючи м'яч зі своєї штрафної зміг скористатися помилкою опонента.

Шафи настільки сильно пустив м'яч, що той, вдарившись перед індійським коміром, перестрибнув його і точно влетів у ворота. Зустріч в результаті завершилася з рахунком 2: 1 на користь йорданців.

OBOZREVATEL пропонує своїм читачам подивитися на цей шедевр.

На початку листопада бельгійський голкіпер Кевін Франс з клубу "Расинг Гент" відзначився фантастичним ударом в матчі 4-го дивізіону країни проти "Ольса Бракель". Воротар забив бічними "ножицями" на четвертій доданій хвилині поєдинку.

Підпишись на Telegram-канал і подивись, що відбудеться далі!