23 жовтня • оновлено в 11:57

Визначився переможець клубного чемпіонату світу

7.3т Читати матеріал російською

Мадридський "Реал" втретє поспіль став кращою командою світу. У фінальному матчі клубної першості планети "вершкові" без проблем розібралися з еміратським "Аль-Айном" 4:1.

"Королівський клуб" із перших хвилин захопив ініціативу, нав'язавши суперникові свою гру. Вже на 14-й хвилині "Реал" вийшов уперед. Точний дальній удар кращого футболіста світу Луки Модріча в кут воріт допоміг "вершковим" відкрити лік забитим м'ячам. "Аль-Айн" тут же відповів голом, але рефері зустрічі перед ударом зафіксував офсайд у гравця еміратської команди.

Підопічні Сантьяго Соларі продовжували домінувати на полі і мали масу можливостей подвоїти свою перевагу. Але відмінна гра воротаря "Аль-Айна" Халіда Ейси допомогла його команді тримати інтригу в матчі.

Проте, другий гол "Реала" став лише питанням часу. На 60-й хвилині після подачі кутового гравець еміратської команди вибив м'яч зі свого штрафного, який потрапив точно на ногу Льоренте. Гравець мадридського клубу не упустив приголомшливу можливість і точним ударом зльоту вразив ворота суперника.

Але на цьому "вершкові" не зупинилися. Після розіграшу стандарту захисник "Реала" Серхіо Рамос виграв другий поверх і переправив м'яч у ворота "Аль-Айна".

Клуб із ОАЕ наостанок відповів голом престижу. Після подачі зі штрафного японський футболіст "Аль-Айна" Сіотані неймовірним ударом відзначився у протистоянні.

Футболісти еміратської команди забили ще один м'яч, щоправда, в свої ворота. Вийшовши на заміну, Яхья Надер невдало зрізав снаряд, поставивши фінальну гольову крапку в матчі.

"Реал" Мадрид, Іспанія - "Аль-Айн" ОАЕ 4:1 (1:0, 3:1)
Голи: 1:0 - 14 Модріч, 2:0 - 60 Льоренте, 3:0 - 78 Рамос, 3:1 - 86 Сіотані, 4:1 - 90, автогол Надер.
"Реал" Мадрид - Куртуа, Варан, Марсело, Карвахаль, Рамос, Кроос (Себальос, 71), Льоренте (Каземіро, 82), Васкес (Вінісіус Жуніор, 84), Модріч, Бейл, Бензема.
"Аль-Айн" - Есса, Ахмед, Сіотані, Ахмед (Мохаммед, 64), Ель-Шахат, Файез, Яслам, Думбія, Кайо, Берг (Надер, 75), М. Абдуррахман (А. Абдуррахман, 67).
Попередження: Рамос (45).

Як повідомляв OBOZREVATEL, воротар збірної України Андрій Лунін, який виступає на правах оренди в іспанському "Леганесі" все ж не зможе зіграти проти мадридського "Реала" в 1/8 фіналу Кубка Іспанії.

З ким Усик дебютує в хевівейті, читай у нас в Telegram!

Читайте всі новини по темі "Клубний чемпіонат світу з футболу" на сайті "OBOZREVATEL".