двох квитків на концерт гурту «Антитіла» Взяти участь
Конкурс

/Новини футболу

У серії пенальті: визначилися фіналісти Ліги Європи

Лондонські клуби "Арсенал" і "Челсі" стали фіналістами Ліги Європи сезону 2018/2019.

"Каноніри" у своєму протистоянні "відчепили" іспанську "Валенсію", а клуб Романа Абрамовича не пустив у вирішальний матч кривдника донецького "Шахтаря" — німецький "Франкфурт", завдяки перемозі у серії пенальті.

Для "Арсеналу" після домашньої перемоги (3:1) завдання у виїзному матчі було простим — щонайменше раз забити і максимально щільно зіграти біля своїх воріт. З другим у підопічних Унаї Емері не склалося вже від самого початку гри — на 11-й хвилині форвард "Валенсії" Гамейро відкрив рахунок у матчі.

Однак гості дуже швидко встановили рівновагу: Обамеянга вдався класний постріл з-поза меж штрафного.

А вже на п'ятій хвилині другого тайму Ляказетт остаточно поховав шанси іспанців на вихід у фінал. Французький нападник "Арсеналу" накрутив захисника і з 11 метрів послав м'яч у ворота

"Валенсії" практично відразу вдалося зрівняти рахунок завдяки точному удару того самого Гамейро, але третій м'яч гостей у виконанні Обамеянга знову вивів англійців вперед. А потім габонец оформив і хет-трик, встановивши остаточний рахунок у матчі — 2:4.

"Валенсія" Іспанія — "Арсенал" Англія 2:4 (1:1, 1:3)
Голи:
1:0 11 Гамейро, 1:1 17 Обамеянг, 1:2 50 Ляказетт, 2:2 58 Гамейро, 2:3 69 Обамеянг, 2:4 88 Обамеянг.
"Валенсія" Нето, Гарай, Гайя, Піччіні (Солер, 56), Габріел, Васс, Парехо, Коклен, Гедеш (Ферран Торрес, 71), Родріго (Санті Міна, 72), Гамейро.
"Арсенал" Чех, Косьєльні, Монреаль, Сеад Колашинаць (Мустафі, 71), Папастатопулос, Торрейра (Гендузі, 80), Мейтленд-Найлз, Джака, Озіл (Мхітарян, 62), Ляказетт, Обамеянг.
Попередження: Гарай (38), Гайя (43), Озіл (62).

У паралельній грі "Челсі", що вирішив питання щодо потрапляння до Ліги чемпіонів, посівши третє місце в національній першості, на повторну гру з "Айнтрахтом" вийшов у експериментальному складі.

Команда Мауріціо Сарри розпочала зустріч досить легко. В середині першого тайму зірка лондонців Еден Азар викотив м'яч Лофтус-Чику, а той спокійно відправив м'яч у дальній кут — 1:0.

Однак на початку другої половини зустрічі лідер "Айнтрахта" Йович скористався проникаючим пасом з глибини, вийшов сам на сам із воротарем і впевнено відправив м'яч у сітку.

Після цього команди дещо зменшили оберти, що призвело до низької активності на полі. У підсумку до фінального свистка глядачі забитих голів не побачили і гра перетекла в овертайм.

На 116-й хвилині Аспілікуета заніс м'яч у сітку після боротьби з голкіпером "Айнтрахта", проте арбітр взяття воріт не зарахував. Гра припинилася до серії пенальті, де сильнішими виявилися господарі 4:3.

"Челсі" Англія — "Айнтрахт" Ф Німеччина 1:1 (по пенальті — 4:3)
Голи:
1:0 28 Лофтус-Чик, 1:1 49 Йович.
"Челсі" Аррісабалага, Крістенсен (Дзаппакоста, 74), Аспілікуета, Емерсон, Давид Луїз, Ковачич, Жоржиньо, Азар, Лофтус-Чик (Барклі, 86), Вілліан (Педро, 62), Жиру (Ігуаїн, 96).
"Айнтрахт" Ф Трапп, Абраам, Фалетт, Хінтереггер, да Кошта, Роде (де Гузман, 70), Костич, Гачінович (Гонсалу Пасієнсія, 118), Хасебе, Ребич (Аллер, 90), Йович.
Попередження: Фалетт (38), Роде (40), Ковачич (52), Аспілікуета (82), де Гузман (90), Абраам (90), Дзаппакоста (120).

Як повідомляв OBOZREVATEL, стало відомо, хто зіграє у фіналі Ліги чемпіонів-2019.

Підписуйся на наш Telegram. Отримуй тільки найважливіше!

Читайте всі новини по темі "Ліга Європи" на сайті "OBOZREVATEL".