Відомий український футболіст забив два м'ячі в чемпіонаті Німеччини: відео голів

19.4тЧитати новину російською

Півзахисник німецького "Дуйсбурга" Борис Тащі відзначився дублем у складі свого нового клубу. Екс-футболіст збірної України забив два м'ячі у ворота "Інгольштадта" у матчі 7-го туру другої Бундесліги.

24-річний хавбек відкрив рахунок на 17-й хвилині зустрічі. Тащі блискуче зіграв на підбиранні і, зреагувавши на відскік м'яча від захисника, пробив у дотик в нижній кут.

Після цього "Інгольштадт" спершу зрівняв рахунок, а на початку другого тайму забив другий гол, і господарі виявилися в ролі наздоганяючих. Однак не минуло й двох хвилин, як "Дуйсбург" зусиллями нашого співвітчизника відновив статус-кво.

Колишній гравець одеського "Чорноморця" вразив ближній кут воріт суперника, пробивши низом з лінії штрафного майданчика. Матч так і завершився внічию 2:2.

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що Тащі забив приголомшливий дебютний гол за свій новий клуб.

Читайте всі новини по темі "Чемпіонат Німеччини" на сайті "Обозреватель".

Приєднуйтесь до групи "УкрОбоз" на Facebook, читайте свіжі новини!