Уругвай - Саудівська Аравія - 1: 0: онлайн-трансляція матчу ЧС-2018

25,8 т.

Збірна Уругваю після перемоги над аутсайдером квартету А Саудівською Аравією забезпечила собі вихід в плей-офф чемпіонату світу з футболу 2018 року , який в ці дні проходить в Росії. Матч 2-го туру групового етапу команди зіграли в Ростові-на-Дону в середу, 20 червня. OBOZREVATEL вів для вас онлайн-трансляцію матчу Уругвай - Саудівська Аравія , яка почалася о 18:00 за київським часом.

Історія протистояння двох команд налічує один товариський матч. У жовтні 2014 го уругвайці на виїзді упустили перемогу на останній хвилині зустрічі, яка завершилася 1: 1.

Читайте: У Москві фанатам ЧС-2018 ледь не влаштували смертельну пастку: Відеофакт

Нагадаємо, вчора в групі А вже був зіграний один матч другого туру - Росія обіграла Єгипет (3: 1). Після цього поєдинку росіяни на час стали одноосібним лідером групи, Уругвай залишався на другому місці, а Єгипет і Саудівська Аравія без очок в активі займали 3-ю і 4-й рядки.

ЧС-2018. Група А. 2-й тур

Ростов-на-Дону, стадіон "Ростов Арена"

Головний арбітр: Клеман Тюрпен (Франція)

Уругвай - Саудівська Аравія - 1: 0

Гол: Суарес (23)

Уругвай: 1. Муслера - 2. Хіменес, 3. Годін, 4. Варела, 22. Касерес, 5. Санчес К., 6. Бентанкур, 15. Весіно, 7. Крістіан Родрігес, 9. Суарес, 21. Кавані

Запасні: 12. Кампанья, 23. Сілва М., 13. Сілва Г., 16. Перейра М., 19. Коатес, 8. Нандес, 10. Де Арраскаета, 14. Торрейра, 17. Лаксальт, 11. Стуані, 18 . Максі Гомес, 20. Уррета

Саудівська Аравія: 22. Аль-Увайс - 3. Хавсаві У., 4. Аль-Булайхі, 6. Аль-Бурайка, 13. Аль-Шахрані, 7. Аль-Фарадж, 9. Бахебрі, 14. Отайф, 17. Аль -Джассім, 18. Аль-Доссарі, 19. Аль-мувалади Ф.

Запасні: 1. Аль-Муаіуф, 21. Аль-Мосайлем, 2. Аль-Харбі, 5. Хавсаві Ом., 23. Хавсаві М., 8. Аль-Шехрі, 11. Аль-Хаібрі Абд-к, 12. Канну , 15. Аль-Хайбар, 16. Аль-Мугахві, 10. Аль-Сахлаві, 20. Асир М.

_____________________________________________________________________________

НА ЦЬОМУ МИ ЗАВЕРШУЄМО НАШ ОНЛАЙН МАТЧУ. ДЯКУЄМО, ЩО БУЛИ З НАМИ І ЗАЛИШАЙТЕСЯ СЛІДКУВАТИ ЗА ЧС-2018 З ОБОЗРЕВАТЕЛЕМ.

У 3-му турі групи А Уругвай зіграє з Росією 25 червня, а Єгипет в той же день - з Саудівською Аравією.

Перемога Уругваю над Саудівською Аравією стала вже 8-й з рахунком 1: 0 на ЧС-2018.

Ось так тепер виглядає група А після 2 туру.

СТАТИСТИКА ВСЬОГО МАТЧУ

Після перемоги над Саудівською Аравією Уругвай вирішив долю путівок в плей-офф від групи А - в 1/8-й точно зіграють Росія та сам Уругвай. Тільки хто яке місце займе в підсумку, визначиться вже в очному поєдинку цих команд. Поки ж росіяни та уругвайи мають в активі по 6 очок, але вище знаходиться Росія через кращих доп. показників.

90 + 4. ВСЕ, МАТЧ ОКОНЧЕН.Уругвай перемагає мінімально - 1: 0.

90. Канну після подачі кутового б'є головою - слабо, легка здобич для Муслери.

89. Лаксальт видає вельми дивний простріл на лінію штрафного метрів до 16-ти, після чого Суарес неоковирно б'є повз ворота.

86. Кавані підібрав м'яч у центрі поля і вирішив сам піти на двох суперників - форвард обіграв опонентів і в результаті пробив метрів з 14-ти, але воротар відбив удар.

81. Уругвай проводить третю заміну в матчі - Санчеса змінює Нандес.

80. Торрейра б'є по воротах здалеку, але удар по суті виходить сильною подачею на Кавані, від якого м'яч рикошетом і відлітає повз ворота.

78. Заміна у Саудівській Аравії - Аль-мувалади змінює нападник Аль-Сахлаві.

77. Чергова подача з чергового штрафного у виконанні Уругваю не приносить результату. Пару спроб пробити головою або добити не приносять удару в площину воріт.

76.Бахебрі залишає поле у Саудівській Аравії, поступаючись місцем Канну.

74. Саудівська Аравія взялася за розум, відвоювала м'яч і думає, як підібратися до воріт Муслери. Уругвай, власне, і не проти, переключившись на швидкі атаки.

70. Граючи на виході, воротар Уругваю Муслера отримує досить боляче в стегно, але може продовжити матч.

67. Суарес вирішив сам прорватися по флангу і заробив штрафний буквально біля лінії штрафного площадкі.Санчес подає в район ближньої штанги, але Касерес пробиває невдало - вище.

65. Якщо Уругвай сьогодні виграє, то в його активі буде 2 перемоги поспіль на ЧС вперше з 1954 року.

63. Кавані змістився ліворуч і подав прямо на голову Санчеса, але той пробив над поперечиною.

61. І відразу Лаксальт йде в атаку і має момент, але уругваєць не зміг нормально пробити по воротах після пасу з флангу.

59. Відразу подвійна заміна у Уругваю: Родрігеса змінює захисник Лаксальт, а замість Весіно буде грати хавбек Торрейра.

57. Уругвайці тримають м'яч, але ніяк не можуть увірватися в штрафну Саудівській Аравії або просто нанести удар по воротах.

54. Ух! Ледь не вибіг віч-на-віч з воротарем нападник Саудівської Аравії, мало не діставши проникаючий пас на хід. Але в той же час суддя підняв прапорець - офсайд.

51. Суарес пробиває штрафний метрів з 22-х - сильний удар по шляху чіпляє когось із гравців, але воротар навіть після рикошету відбиває м'яч.

46. КОМАНДИ ПОВЕРНУЛИСЯ НА ПОЛЕ. ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАВСЯ.

СТАТИСТИКА першого тайму

ПІДСУМОК першому таймі. Непоганий матч в плані динаміки проводять команди, але дійсно небезпечних і гострих моментів мало. Саудівська Аравія грає куди сміливіше і зібраніше в обороні, ніж в першому матчі з Росією, але це не приносить їм дивідендів в плані результату. Уругвай ж забив свій "черговий" гол і не поспішаючи шукає інші можливості збільшити рахунок.

45 + 2. ПЕРШИЙ ТАЙМ закінчено. Уругвай попереду після удару Суареса - 1: 0.

45. Дві хвилини додає арбітр до першого тайму.

44. Замість Аль-Джасіма у аравійців на поле виходить півзахисник Аль-Мугахві.

43. У Саудівській Аравії хавбек Аль-Джасім покінеь поля через травму стегна.

40. Ось такі ось вболівальниці сьогодні підтримують Суареса і Ко.

38. І знову Бахбір завдає удар по воротах, але сильно далеко і неточно.

36. Команди трохи зменшили оберти і зосередилися на грі в центрі поля, опікуючись м'ячем.

33. Забивши 52-й гол за збірну Уругваю, Суарес став єдиним уругвайцем,який забивав за свою національну команду на трьох чемпіонатах світу - у 2010-му, 2014-му і зараз.

29. І знову Бахербі загрожує воротам Муслерф - на цей раз після флангової подачі Аравієць б'є сильно, але вище.

27. Гол Суареса.

26. Бахербі пробиває здалеку біля правого краю штрафного, але Муслера відбиває сильний удар.

23. ГООООЛ! ЛУЇС Суарес !!! У своєму 100-му матчі Суарес забиває і відкриває рахунок в матчі! З подачі кутового і після помилки голкіпера Луїс забиває ногою в порожні ворота, не давши закрити себе захиснику.

21. Аль-мувалади отримав м'яч зліва на полуфланге атаки, але пробив невдало.

18. Месіна запустив діагональ направо, але Родрігес навіть в красивому стрибку не зміг дістати м'яч, що йшов за лінію.

13. Касерес після прориву на фланзі зумів непогано прострелити в штрафну, але Кавані не використав шанс відзначитися - пробив вище воріт.

7. Перший досить гострий момент у саудитів - Аль-Фарадж не зміг пробити над стінкою ударом зі штрафного.

6. Поки команди набирають обертів, привітаємо одного з кращих уругвайських футболістів - Луїса Суареса, з сотнею матчів за збірну.

5. Саудівська Аравія починає досить сміливо, але низький рівень виконавців дає про себе знати - браку в передачах і веденні м'яча у аравійців як і раніше багато.

2. Уругвай починає без розбору і відразу біжить в атаку по центру, в результаті якої Суарес смачно б'є з лінії штрафної, але його удар блокується.

0. МАТЧ СТАРТУВАВ! З центру поля м'яч розвели аравійців.

2 ХВИЛИНИ ДО МАТЧУ. Гімни урочисто відлунали, все готовий до матчу. Арбітри визначають команду, яка розведе м'яч з центру поля, а також розподіляють боку поля.

4 ХВИЛИНИ ДО МАТЧУ. Команди вийшли на поле під беззаперечний Seven Nation Army від The ​​White Stripes.

8 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Поки команди готуються вийти на поле, трохи про зміни в складах команд у порівнянні з першим туром.

Хуан Антоніо Піца в порівнянні з першим матчем проти Росії, де його команда розгромно усутпіла 0: 5, зробив 4 заміни в складі. У воротах місце Абдулли Аль-Майуфа зайняв Мохаммед Аль-Овайс. Також зі старту випали провідний форвард Мохаммад Аль-Сахлаві, захисник Омар Хавсаві і хавбек Яхья Аль-Шехрі. На вістрі тепер зіграє Фахад Аль-мувалади.

Оскар Табарес зробив дві зміни в порівнянні з матчем з Єгиптом (1: 0). Санчес в центрі поля вийде замість Нандеса, а Родрігес - замість Де Арраскаети, на позиції лівого вінгера.

11 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Той випадок, коли симпатизуєш обом збірним або просто прийшов на футбол.

20 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Традіоцнная розумна презентація стартових складів обох команд від сайту ФІФА.

52 ХВИЛИНИ ДО МАТЧУ. Уругвайці вже готуються до підтримки своєї команди.

У 1-му турі ЧС-2018 Уругвай мінімально обіграв Єгипет (1: 0), а саудівці зазнали принизливої поразки в поєдинку проти господарів турніру росіян (0: 5).

55 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Назвали свій склад фаворити.

60 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Добрий вечір дорогі друзі! Уругвайці спробують достроково забезпечити собі місце в плей-офф. Ну, і заодно протягнути туди Росію.

Як повідомляв OBOZREVATEL , гравцям збірної Саудівської Аравії пообіцяли суворе покарання за поразку від Росії на ЧС-2018.