Україна вперше в історії виграла Кубок Європейських чемпіонів із пляжного футболу

16,2 т.
Мрія-2006

Український клуб "Мрія-2006" став переможцем Кубка європейських чемпіонів із пляжного футболу серед жіночих команд, який пройшов у Португалії.

Вперше в історії турніру "золото" престижного змагання виборола команда з нашої країни.

Під час змагання клуб з Ананьєва (Одеська область), що вперше брав участь у Кубку, обіграв Бельгію (4:3), потім програв у серії пенальті російськiй "Зірці" (1:2), після чого розгромив іспанок (4:1).

Головним фаворитом вважалися росіяни і перед останнім туром саме вони лідирували в таблиці. Команда України, не дочекавшись результату вирушила в аеропорт, i вже там дізналася, що "Зірка" сенсаційно програла, віддавши "золото" українкам.

Нагороду за українську команду отримала її єдина легіонерка – португальська футболістка Маріанна Феліпе. Решта футболісток отримають трофеї пізніше.

Як повідомляв OBOZREVATEL, збірна України з пляжного футболу відмовилася від участі на етапі європейської кваліфікації до чемпіонату світу-2019, який приймала Росія.