Прийміть участь
Android смартфона Взяти участь

У порожні ворота. Ярмоленко допустив дивовижний промах у чемпіонаті Німеччини - опубліковано відео

12.5тЧитати матеріал російською

Футболіст дортмундської "Боруссії" Андрій Ярмоленко втратив чудовий шанс забити гол у матчі 10-го туру чемпіонату Німеччини з футболу. 28-річний нападник збірної України не влучив у порожні ворота в гостьовій грі проти "Ганновера".

На 28-й хвилині першого тайму наш співвітчизник отримав прострільну передачу з флангу і намагався відправити м'яч під поперечину. Воротар уже не міг перешкодити удару, але постріл Андрія припав над рамкою воріт.

Відзначимо, що через півгодини Ярмоленко все-таки реалізував гольовий момент, вліпивши відмінний ляпас у ворота господарів. Незважаючи на це "Дортмунд" програв 2:4.