22 вересня • оновлено в 03:30

Стадіон у Дніпрі заспівав хіт про Путіна на матчі збірної України — опубліковано відео

8.2т Читати матеріал російською

Вболівальники, які зібралися на "Дніпро-Арені", яскраво розважилися під час товариського матчу національних збірних із футболу України та Нігерії.

Фанати в першому таймі вирішили виконати знаменитий хіт про президента Росії Володимира Путіна.

Коментатор матчу Андрій Столярчук зробив у цей момент паузу, зазначивши: "давайте послухаємо стадіон!"

Нагадаємо, що зустріч у Дніпрі завершилася з рахунком 2:2. Збірна України програвала два м'ячі, але за одну хвилину змогла перевернути гру.

Про спорт у всій красі – в нашому Instagram!