планшету на Android Взяти участь

/Новини футболу

"Шахтар" здобув розгромну перемогу в останньому матчі року в УПЛ

14тЧитати матеріал російською

Донецький "Шахтар" здобув переконливу виїзну перемогу в 18-му турі Прем'єр-ліги. Команда Паулу Фонсеки розгромила "Маріуполь" - 4:0, знищивши суперника буквально за 8 хвилин.

"Гірники" не надто впевнено провели перший тайм, фактично нічого не створивши біля воріт суперника. Найактивнішим на полі, що цікаво, був захисник "Шахтаря" Едуард Соболь. Саме з його ударами вдало впорався воротар азовців Рустам Худжамов.

Ще до перерви "гірники" втратили півзахисника Дентіньо, замість якого на полі з'явився Марлос.

Донецька команда відкрила рахунок наприкінці години гри. Тарас Степаненкно скористався метушнею у штрафному "Маріуполя" та, уникнувши офсайду, відправив м'яч у сітку ефектним ударом через себе. Буквально тут же бразильський форвард "гірників" Жуніор Мораес добив м'яч у ворота після пострілу Ісмаїлі.

А ще через п'ять хвилин той же Мораес вдало асистував Марлосу. Господарі поля могли скоротити відставання в рахунку, але захисник "гірників" Матвієнко не дав опонентам вразити порожню "рамку", кинувшись під м'яч.

Маріуполь - Шахтар 0:3 (0:0, 0:3)
Голи:
0:1 - 62 Степаненко, 0:2 - 64 Мораес, 0:3 - 70 Марлос.
Маріуполь - Худжамов, Демір, Білий (Білоконь, 76), Биков, Тищенко, Вакула, Федорчук, Дава (Бугай, 71), Мишнєв, Яворський, Полегенько (Биковський, 82).
Шахтар - Пятов, Матвієнко, Кривцов, Бутко, Ісмаїлі, Дентіньо (Марлос, 18), Степаненко, Болбат, Алан Патрік, Коваленко (Тотовіцкій, 73), Мораес (Кайоде, 80).
Попередження: Яворський (19), Кривцов (50), Худжамов (63), Дава (65), Білий (67).

Таким чином, "Шахтар" переможно завершив рік у національному чемпіонаті, впевнено лідируючи в турнірній таблиці.

Як повідомляв OBOZREVATEL, донецький "Шахтар" звернувся до президента "Динамо" Ігоря Суркіса через матч Ліги чемпіонів.

Читайте всі новини по темі "Прем'єр-ліга України" на сайті "OBOZREVATEL".