"Шахтар" розгромили в першому матчі року

27,3 т.
'Шахтар' розгромили в першому матчі року

Чемпіон України донецький "Шахтар" зазнав поразки в першому товариському матчі 2019 року проти хорватського "Хайдука". Матч завершився з рахунком 1:4 на користь команди зі Спліта.

Хорвати вийшли вперед у середині першого тайму. Хочолава грубо зіграв у власному штрафному, а Цакташ з 11-метрової позначки, перехитривши кіпера "Шахтаря" Андрія П'ятова, відправив м'яч по центру воріт.

Шахтар - Хайдук

Читайте: "Динамо" здобуло розгромну перемогу в першому матчі року

Поки українська команда приходила до тями, "Хайдук" подвоїв свою перевагу. Скориставшись халатністю в обороні "гірників" Деліч, якого залишили без опіки, в падінні пробив по воротах П'ятова.

"Шахтарю" тут же вдалося відіграти один м'яч. Після стандарту Дентіньо відправив м'яч у ворота хорватської команди.

Однак ще до перерви команда зі Спліта ще раз забила. Джайра вийшов віч-на-віч з воротарем донеччан і, обігравши його, без проблем відзначився у воротах українців.

Більше "Шахтарю" забити так і не вдалося. А ось "Хайдук" у другій половині зустрічі довів рахунок до розгромного. З дальнім ударом Текліча через рикошет від газону не зміг справитися Кудрик, який вийшов на поле замість П'ятова.

Як повідомляв OBOZREVATEL, у зимове трансферне вікно донецький "Шахтар" підписав двох футболістів. Ряди "гірників" поповнив ізраїльський півзахисник Соломон Манор і український нападник Данило Сікан.