"Шахтар" на останніх хвилинах врятував перемогу над "Зорею"

24,4 т.
'Шахтар' на останніх хвилинах врятував перемогу над 'Зорею'

Донецький "Шахтар" в центральному матчі 30-го туру чемпіонату України з футболу обіграв луганську "Зорю". Зустріч в Харкові на ОСК "Металіст" завершилася з рахунком 2: 1.

Весь перший тайм "гірники" володіли абсолютною ініціативою, домінуючи на полі. Господарі вже на 19-й хвилині зусиллями Феррейри відкрили рахунок у грі, і до перерви мали безліч шансів збільшити свою перевагу.

Читайте: Де дивитися 30-й тур чемпіонату України: розклад і результати

Тиск підопічних Пауло Фонсекі продовжилося і після перерви, але в заключних епізодах атаки самовіддано діяв захист луганчан.

"Зоря" повністю побудувала гру на контратаках, на 63-й хвилині ледь не перший же свій небезпечний момент, реалізувавши в гол.

Після такого провалу "Шахтар" влаштував потужний штурм воріт Луніна, але 19-річний голкіпер діяв бездоганно. Воротар збірної України відбив кілька забійних ударів і, здавалося, врятував нічию для свого клубу, коли на останніх хвилинах своє слово взяв Тайсон.

Бразилець самостійно пройшов про флангу, обіграв суперників і просто розстріляв луганського голкіпера.

Цей результат практично нівелює шанси "Динамо" на чемпіонство. Кияни напередодні допустили сенсаційну осічку з "Маріуполем" .

За два тури до кінця національної першості українським грандам залишилося провести по одному матчу ("Зоря" - "Динамо", "Шахтар" - "Верес") і поєдинок між собою.

Нагадаємо, що УПЛ перенесла центральний поєдинок 32-го туру УПЛ між "Шахтарем" і "Динамо".