двох квитків на концерт гурту «Антитіла» Взяти участь
Конкурс

/Новини футболу

"Шахтар" на класі переміг в УПЛ

Донецький "Шахтар" здобув впевнену перемогу над "Олександрією" в 19-му турі чемпіонату України з футболу в Прем'єр-лізі. Матч у Харкові завершився з рахунком 2:0.

Чемпіони України весь ігровий час володіли ініціативою, зовсім не маючи проблем із боку третьої команди першості. В "Олександрії" за всю зустріч було лише кілька напівмоментів, тоді як бразильські "гірники" реалізували дві атаки, але могли забити набагато більше.

Вже на 14-й хвилині Марлос отримав м'яч спиною до воріт, обігрався в стінку з Тайсоном і точним ударом відкрив рахунок.

Через 20 хвилин Марлос виявився з м'ячем на правому фланзі, змістився до воріт і з другої спроби зробив навіс на дальню штангу. Мораес головою відправив м'яч у сітку

У другому таймі Марлос міг робити рахунок розгромним, але його удар із пенальті взяв Паньків.

Шахтар – Олександрія 2:0

Голи: 1:0 – 14 Марлос, 2:0 – 35 Мораес.

Шахтар – П'ятов, Ісмаїлі, Хочолава, Кривцов, Болбат, Марлос, Степаненко, Тайсон, Алан Патрік (Майкон, 69), Коваленко (Соломон, 79), Мораес.

Олександрія – Паньків, Шендрик, Пашаєв, Стецков (Микицей, 46), Дедечко, Банада, Гречишкін (Пономар, 77), Запорожан, Лучкевич, Ковалець, Полярус (Сітало, 46).

Попередження: Кривцов (11), Стецков (25), Дедечко (55).

У 20-му турі "Шахтар" проведе гостьову зустріч із "Чорноморцем", а "Олександрія" прийме ФК "Маріуполь"

Як повідомляв OBOZREVATEL, "Шахтар" розгромно поступився "Айнтрахту" в матчі 1/16 фіналу Ліги Європи у Франкфурті. Донеччани пропустили чотири м'ячі, зумівши відповісти лише одним влучним ударом Жуніора Мораеса.

Підписуйся на наш Telegram. Отримуй тільки найважливіше!

Читайте всі новини по темі "Прем'єр-ліга України" на сайті "OBOZREVATEL".