Сезон англійської Прем'єр-ліги почався з моторошного інциденту

17.5т Читати матеріал російською

Основний воротар "Ліверпуль" Аліссон Беккер не зміг продовжити стартовий матч нового сезону Прем'єр-ліги.

Уже в першому таймі гри з "Норвічем" бразильський страж воріт "червоних" на рівному місці отримав травму. На 35-й хвилині він невдало послизнувся під час виконання удару від воріт. Замість бразильця на 39-й хвилині матчу вийшов літній новачок "червоних" Адріан Сен-Мігель.

Про характер пошкодження воротаря "Ліверпуля" поки нічого невідомо. Цікаво, що після першого тайму переможці Ліги чемпіонів громили свого суперника з рахунком 4:0.

Як повідомляв OBOZREVATEL, легендарний футболіст збірної Англії і "Манчестер Юнайтед" Уейн Руні ухвалив несподіване рішення щодо свого переходу з американського клубу в команду англійського Чемпіоншіпа.

Про спорт у всій красі – в нашому Instagram!

Читайте всі новини по темі "Чемпіонат Англії" на сайті "OBOZREVATEL".