Що творилося в роздягальні збірної РФ після перемоги над Іспанією: опубліковано відео

17,7 т.

У мережі з'явилося відео з роздягальні збірної Росії по футболу після перемоги над командою Іспанії на чемпіонаті світу з футболу-2018.

У ролику видно, як радіють російські футболісти пicля історичного виходу в чвертьфінал мудіаля.

Читайте: "У Медведєва сьогодні буде секс": реакція дружини прем'єра РФ на гол розвеселила мережу

Нагадаємо, що збірна РФ по пенальті обіграла Іспанію на чемпіонаті світу з футболу-2018. Основний час 1/8 фіналу завершилася з рахунком 1:1, а в серії одинадцятиметрових ударів путівку в чвертьфінал приніс Ігор Акінфєєв, двічі відбивши удари з точки.