екшн-камери Взяти участь

/Новини футболу

Росія нищівно програла Уругваю на ЧС-2018

156.6тЧитати матеріал російською

Збірна Росії без варіантів програла команді Уругваю в матчі третього туру групового етапу чемпіонату світу з футболу 2018 року. Поєдинок за перше місце у квартеті А завершився на користь латиноамериканців - 3:0.

Для господарів мундіалю з самого початку все склалося не за планом. Вже на 10-й хвилині зірка "Барселони" Луїс Суарес прямим ударом зі штрафного змусив Ігоря Акінфєєва виймати м'яч із сітки.

Росіяни спробували тут же відповісти: Черишев з 15 метрів міг засмутити Муслеру, але кіпер уругвайців удар Дениса витягнув. А в середині другого тайму "чарруа" подвоїли перевагу. Після пострілу Ласкальта через штрафний м'яч рикошетом від Черишева залетів точно в кут.

Перед самою перервою ситуація для господарів посилилася видаленням Смольникова.

Після перерви уругвайці особливо не ризикували, а ось росіяни з виходом Смолова дещо активізувалися. Проте, створити щось гостре біля воріт Муслери за всі 45 хвилин збірна Росії так і не змогла.

Більше того, на 90-й хвилині Едінсон Кавані вдало зіграв на добиванні і оформив остаточний рахунок зустрічі.

Уругвай - Росія 3:0 (2:0, 1:0)
Голи:
1:0 - 10 Суарес, 2:0 - 23, автогол Черишев, 3:0 - 90 Кавані.
Уругвай - Муслера, Касерес, Коатес, Годін, Весіно, Нандес (Родрігес, 73), Торрейра, Лаксальт, Бентанкур (де Арраскаета, 63), Кавані (Максі Гомес, 90), Суарес.
Росія - Акінфєєв, Кутепов, Кудряшов, Смольников, Ігнашевич, Зобнін, Газінський (Кузя, 46), Міранчук (Смолов, 60), Самедов, Черишев (Фернандес, 38), Дзюба.
Попередження: Газінський (9), Смольников (28), Бентанкур (59).
Вилучення: Смольников (36).

Таким чином, збірна Росії посіла друге місце у групі А, і в 1/8 фіналу зустрінеться з переможцем квартету В 1 липня на стадіоні "Лужники" у Москві. У свою чергу уругвайці 30 червня в Сочі змагатимуться з другою командою групи В.

Як повідомляв OBOZREVATEL, у збірній Аргентини з футболу вибухнув новий гучний скандал.

Читайте всі новини по темі "Чемпіонат світу 2018" на сайті "OBOZREVATEL".