Російський футболіст забив яскравий гол зі своєї половини поля

8,8 т.
Дем'янов гол

Напівзахисник московського "Динамо" Віктор Дем'янов відзначився шедевральним голом у матчі молодіжної першості чемпіонату Росії проти хабаровського СКА. 18-річний футболіст забив ефектний м'яч зі своєї половини поля.

Видовищний епізод стався в середині другого тайму. На 77-й хвилині Дем'янов отримав передачу від партнера неподалік від центрального кола, зробив ривок на кілька метрів і наважився на дальній удар, не переходячи половину поля.

Читайте: Футболіст збірної України забив ефектний м'яч, обігравши воротаря і двох захисників

Голкіпер гостей В'ячеслав Агафонов явно не очікував подібного підступу, тому не встиг повернутися у ворота і отримав м'яч за комір. Таким чином Дем'янов встановив остаточний рахунок - москвичі розгромили СКА з рахунком 3:0.

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що 18-річний захисник київського "Динамо" забив із центру поля в складі збірної України.