Російський арбітр дико оскандалився у півфіналі Ліги Європи: Відеофакт

16,8 т.

Австрійський "Зальцбург" виграв півфінальний матч Ліги Європи у французького "Марселя" з рахунком 2:1, але не зміг пройти у фінал турніру. Надії підопічних Марко Розі зруйнував арбітр зустрічі Сергій Карасьов, який відзначився скандальним рішенням.

Основний час матчу закінчився з рахунком 2:0. У першому поєдинку на "Велодромі" французи обіграли гостей з аналогічним рахунком. Це означало, що команди зіграють овертайм. Все йшло до того, що вболівальники стануть свідками серії пенальті.

Читайте: Зальцбург - Марсель: огляд півфіналу Ліги Європи

На 115-й хвилині Карасьов призначив кутовий біля воріт господарів поля. На відео прекрасно видно, що м'яч після удару півзахисника "Марселя" Андре-Франка Замбо потрапляє в гравця його ж команди.

Саме після розіграшу цього "корнера" ​​футболіст "Марселя" Роланду забив м'яч, який вивів його команду до фіналу Ліги Європи.

Варто зазначити, що цей рефері внесений до списку арбітрів, які будуть обслуговувати ЧС-2018 в Росії.

Як повідомляв OBOZREVATEL.UA, у другому півфінальному матчі "Арсенаk" поступився на виїзді мадридському "Атлетико" і вибув з боротьби за трофей.