Роналду забив фантастичний гол у півфіналі Ліги націй

Футболіст "Ювентуса" відзначився космічним ударом зі штрафного
11.5т Читати матеріал російською

Форвард збірної Португалії Кріштіану Роналду відзначився феноменальним голом у півфінальному матчі Ліги націй УЄФА проти Швейцарії (1:0).

Футболіста "Ювентуса" на 25-й хвилині зніс Мбабу. Сам постраждалий взявся виконувати штрафний і зробив це бездоганно. Зоммер зайняв неправильну позицію і виявився безсилим проти приголомшливого обвідного удару в нижній кут.

OBOZREVATEL пропонує своїм читачам подивитися 86-й гол знаменитого португальця за свою збірну, який перервав його жахливу безгольову серію з чотирьох матчів.

Нагадаємо, що гол Роналду в матчі проти "Манчестер Юнайтед" (1:2) був названий кращим у сезоні в Лізі чемпіонів.

Підписуйся на наш Instagram! Отримуй лише найважливіше!

Читайте всі новини по темі "Ліга націй" на сайті "OBOZREVATEL".