ПСЖ Реал відео - Кріштіану Роналду підкорилося історичне досягнення Ліги чемпіонів - новини футболу | Спорт Обозреватель 7 березня
Прийміть участь
Xiaomi Redmi 5 PlusВзяти участь

Роналду підкорилося історичне досягнення Ліги чемпіонів

5.6тЧитати новину російською

Лідер мадридського "Реала" Кріштіану Роналду встановив нове унікальне досягнення. Португальській зірці "Королівського клубу" підкорився черговий історичний рекорд Ліги чемпіонів.

У повторному матчі 1/8 фіналу ЛЧ проти ПСЖ 33-річний форвард відкрив рахунок на 51-й хвилині зустрічі. Таким чином Роналду забив у дев'ятому поєдинку Ліги чемпіонів поспіль, повторивши унікальне досягнення екс-нападника "Манчестер Юнайтед" Рууда Ван Ністелроя. Голландець встановив його 15 років тому в сезоні 2002/2003, передає Marca.

"Обозреватель" пропонує подивитися, як Кріштіану забив свій історичний м'яч.

Нагадаємо, що "Реал" впевнено вийшов у чвертьфінал Ліги чемпіонів, обігравши ПСЖ за сумою двох зустрічей з рахунком 5:2. Разом з мадридцями в наступний раунд пробився "Ліверпуль".

Читайте всі новини по темі "Ліга чемпіонів" на сайті "OBOZREVATEL".