"Реал" покарав "Баварію" в півфіналі Ліги чемпіонів

39,6 т.
'Реал' покарав 'Баварію' в півфіналі Ліги чемпіонів

Німецька "Баварія" програла іспанському "Реалу" в півфіналі Ліги чемпіонів. Зустріч на "Альянц-Арені" в Мюнхені завершилася з рахунком 1:2.

Обидві команди з перших секунд вибрали божевільний темп. М'яч ні на секунду не затримувався в ногах футболістів, швидко переміщаючись по полю. Мюнхенці притиснули "Реал" до воріт, принципово не дозволяючи суперникові виходити з м'ячем з його половини.

Баварія - Реал

На 28-й хвилині тотальне домінування підопічних Юппа Хайнкеса втілилося в гол. Кіммiх електричкою промчав по правому флангу, але замість передачі в центр, молодий німець пробив сам з гострого кута і Навас не зміг парирувати удар.

Ще до кінця тайму "Реал" несподівано зміг відігратися, реалізувавши чи не єдиний небезпечний момент біля воріт "Баварії".

У другій половині малюнок гри не змінився. "Борусія" раз по раз влаштовувала пожежу у штрафному Наваса, але гол забив "Реал". Рафінья зробив грубу помилку в центрі поля. Асенсио вийшов один на один з Ульрайха і спокійно покарав німців, витончено підкинувши м'яч лівою ногою в напрямку дальнього кута.

До кінця тайму обидві команди мали декілька реальних шансів забити гол, але в заключні моменти відмінно грали воротарі.

На 71-й хвилині Роналду забив третій м'яч, але суддя його відмінив, вирішивши що португалець підіграв собі рукою.

Підсумкові 1:2 роблять шанси на київський фінал ЛЧ для мюнхенських футболістів дуже і дуже примарними. Особливо враховуючи, що "Баварія" через травми втратила Роббена і Боатенга.

Читайте: Кийками і молотками: фаната "Ліверпуля" забили до смерті перед півфіналом Ліги чемпіонів - фото і відео

Гра у відповідь пройде в Мадриді у вівторок, 1 травня в 21:45.

Нагадаємо, що днем раніше лондонський "Ліверпуль" і римська "Рома" забили сім м'ячів на двох в першому півфіналі Ліги чемпіонів.