Повис на сітці: бразильський футболіст забив безглуздий гол у свої ворота - опубліковано відео

7.3тЧитати новину російською

Захисник бразильського "Фламенго" Пара відзначився ідеально точним ударом по своїх воротах у матчі національного чемпіонату з "Флуміненсе". Зустріч завершилася внічию - 1:1, а футболіст відкрив рахунок у поєдинку 53-й хвилині.

"Фламенго", який брав суперника на своєму полі, пропустив гол у результаті контратаки суперника. Після прострілу з лівого флангу Пара, намагаючись не дати м'ячу потрапити у ноги супернику, більярдним ударом направив м'яч над власним голкіпером.

У пориві негативних емоцій захисник господарів повис на сітці, а потім звалився на газон. Відзначимо, що футболістам "Фламенго" вдалося відігратися вже через 15 хвилин.

Як повідомляв "Обозреватель", знаменитий голландський футболіст Райан Бабель епічно осоромився під час тренування збірної Нідерландів.

Читайте всі новини по темі "чемпіонат Бразилії" на сайті "Обозреватель".