Повис на сітці: бразильський футболіст забив безглуздий гол у свої ворота - опубліковано відео

15,7 т.

Захисник бразильського "Фламенго" Пара відзначився ідеально точним ударом по своїх воротах у матчі національного чемпіонату з "Флуміненсе". Зустріч завершилася внічию - 1:1, а футболіст відкрив рахунок у поєдинку 53-й хвилині.

"Фламенго", який брав суперника на своєму полі, пропустив гол у результаті контратаки суперника. Після прострілу з лівого флангу Пара, намагаючись не дати м'ячу потрапити у ноги супернику, більярдним ударом направив м'яч над власним голкіпером.

Читайте: Курйоз чемпіонату України: футболіст оригінально "помстився" арбітру за жовту картку - опубліковано відео

У пориві негативних емоцій захисник господарів повис на сітці, а потім звалився на газон. Відзначимо, що футболістам "Фламенго" вдалося відігратися вже через 15 хвилин.

Як повідомляв "Обозреватель", знаменитий голландський футболіст Райан Бабель епічно осоромився під час тренування збірної Нідерландів.