Переможний шедевр. У мережі згадали божевільний гол легендарного Дель П'єро

6.6т Читати матеріал російською

9 листопада свій 43-й день народження святкує легендарний у минулому футболіст туринського "Ювентуса" Алессандро Дель П'єро. На честь свята футбольні фанати згадали його божевільний гол у ворота "Фіорентини" 4 грудня 1994 року.

Алессандро проводив у Турині тільки другий сезон. Матч проти "Фіорентини" складався жахливо - "Ювентус" поступався 0:2, але в останні 17 хвилин зміг зробити диво. 1:2, 2:2. І нарешті на 87-й хвилині Алессандро, відгукнувшись на довгий пас, у дотик переправив переможний м'яч у ворота.

Нагадаємо, що недавно крайній півзахисник футбольного клубу "Карпати" Сергій Мякушко забив неймовірний гол із 32 метрів у матчі 14-го туру чемпіонату України в Прем'єр-лізі проти "Динамо".