21 січня • оновлено в 05:42

Одноклубник Зінченка забив фантастичний гол в Кубку Англії

М'яч полетів чітко в дев'ятку
5.8т Читати матеріал російською

Португальський футболіст "Манчестер Сіті", за який виступає українець Олександр Зінченко, Бернарду Сілва відзначився неймовірним ударом в поєдинку Кубка Англії проти "Манчестер Юнайтед".

На 17-й хвилині 25-річний півзахисник отримав м'яч в глибині поля, набіг на штрафний і метрів з сімнадцяти лівою ногою сильно пробив в дальній верхній кут. Де Хеа не зміг врятувати команду від гола.

OBOZREVATEL пропонує своїм читачам помилуватися цим шедевром.

Як повідомляв OBOZREVATEL, Олександр Зінченко відзначився шикарним ударом в матчі 1/32 фіналу Кубка Англії проти "Порт Вейл" (4:1).

Футболіст збірної України вийшов зі старту і провів повну зустріч, відкривши рахунок на 19-й хвилині, забивши перший гол за свій клуб в сезоні.

Про спорт у всій красі – в нашому Instagram!

Читайте всі новини по темі "Чемпіонат Англії" на сайті "OBOZREVATEL".