Новачок "Шахтаря" відзначився неймовірним дебютним голом

16,9 т.
Новачок 'Шахтаря' відзначився неймовірним дебютним голом

Ізраїльський футболіст "Шахтаря" Манор Соломон забив перший м'яч у новій команді в товариському матчі проти "Леха". 19-річний півзахисник підписав контракт із донецьким клубом в січні 2019 року.

На 84-й хвилині Соломон отримав передачу від Веллінгтона Нема біля штрафного суперника і більярдним ударом під дальню штангу розписався у воротах суперника.

Читайте: "Шахтар" відправляє ще одного українця до Росії

"Шахтар" здолав "Лех" з рахунком 3:0. Крім Соломона забитими м'ячами відзначилися Мораес і Кайоде, причому останньому футболіст збірної Ізраїлю віддав гольову передачу.

Як повідомляв OBOZREVATEL, на навчально-тренувальному зборі в Анталії в першому матчі "Шахтар" розгромно поступився "Хайдуку", а потім впевнено здолав "Карабах". У третьому контрольному поєдинку, який також відбувся 31 січня, "гірники" на останніх хвилинах вирвали перемогу у "Хобро".