Німеччина з грандіозною ганьбою вилетіла з ЧС-2018 - останні новини футбол - Росія - фото, відео | Спорт Обозреватель 27 червня
Прийміть участь
Xiaomi Redmi 5 PlusВзяти участь

Німеччина з грандіозною ганьбою вилетіла з ЧС-2018

135.5тЧитати новину російською

Збірна Німеччини на останніх хвилинах програла команді Південної Кореї в 3-му турі чемпіонату світу з футболу-2018 і через 80 років другий раз в історії вилетіла з мундіалю після групового етапу. Поєдинок на "Казань Арені" завершився з рахунком 0:2.

У першому таймі йшла млява гра, без особливих моментів, явно не за планом Йоахіма Льова. Південнокорейським футболістам вдалося створити більше небезпек, і замість розгрому, команди пішли на перерву за нульовою нічиєю.

Друга половина зустрічі перетворилася в один великий штурм воріт Чжо Хен У. Наставник бундестім випустив максимально атакуючий склад і ближче до кінця в нападі у німців було 8 футболістів.

Лише два гравці збірної Німеччини чергували на своїй половині поля, в результаті чого в захисті виникали величезні діри. Цим успішно користувалася Південна Корея, раз по раз тікаючи в контратаки.

Корейці зовсім не тушувалися перед діючими чемпіонами світу, граючи з ними на рівних і намагаючись забити переможний гол. Німеччина раз по раз навалювала атаки і з флангів і по центру, але всі вони завершувалися безрезультатно.

Останні хвилини пройшли взагалі без захисту, і азіатам вдалося забити гол, який спершу скасували через офсайд.

Американський арбітр Марк Гейгер відправився дивитися "телевізор" в VAR і зарахував взяття воріт.

На останніх секундах корейці забили і другий гол, скориставшись втратою Нойєра в центральному колі.

Південна Корея - Німеччина 2:0

Гол: 1:0 - 90+2 Кім Ен Гвон, 2:0 - 90+5 Сон Хин Мін.
Південна Корея - Чжо Хен У, Кім Ен Гвон, Юн Ен Сон, Хон Чхоль, Чжан Хен Су, Ку Чжа Чхоль (Хван Хі Чхан, 56; До Е Хан, 79), Чжон У Ен, Мун Сон Мін (Чжу Се Чжон , 69), Лі Чже Сон, Лі Ен, Сон Хин мін.
Німеччина - Нойер, Хуммельс, Зюле, Кіммі, Хектор (Брандт, 78), Хедіра (Гомес, 58), Кроос, Озіл, Горетцка (Мюллер, 63), Ройс, Вернер.
Попередження: Чжон У Ен (9), Лі Чже Сон (23), Мун Сон Мін (48), Сон Хин Мін (65)

У паралельному матчі збірна Швеції розгромила Мексику в битві за перше місце в групі і в 1/8 фіналу зіграє з другою командою групи E (Бразилія, Швейцарія, Сербія). Плей-офф стартує 30 червня.

Мексика - Швеція 0: 3

Голи: 0: 1 - 50 Аугустінссон, 0: 2 - 62, пенальті Гранквіст, 0: 3 - 74, автогол Альварес.
Мексика - Очоа, Морено, Сальседо, Альварес, Лайюнь, Еррера, Гальярдо (Фабіан, 65), Вела, Гуардадо (Корона, 75), Лосано, Ернандес.
Швеція - Ольсен, Лінделеф, Аугустінссон, Люстіг, Гранквіст, Классон, Ларссон (Свенссон, 57), Екдаль (Хільємарк, 80), Форсберг, Берг (Телін, 68), Тойвонен.
Попередження: Гальярдо (1), Ларссон (26), Морено (61), Лайюнь (85).

Нагадаємо, що днем раніше Аргентина в неймовірно складному матчі виграла у Нігерії і вийшла в плей-офф.

Читайте всі новини по темі "Чемпіонат світу 2018" на сайті "OBOZREVATEL".