Мессі забив фантастичний м'яч в чемпіонаті Іспанії: відео шедевра

19,2 т.

Дубль капітана Ліонеля Мессі допоміг "Барселоні" здобути чергову перемогу в чемпіонаті Іспанії над "Еспаньолом" (2:0). Аргентинський футболіст відкрив рахунок неймовірним ударом зі штрафного.

На 69-й хвилині зустрічі каталонці заробили небезпечний стандарт. Мессі мякго пробив на точність, а захисник, який стояв на лінії, не розібравшись з голкіпером, переправив м'яч в свої ворота.

Читайте: Мессі забив знущальний гол в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів: відеофакт

А на передостанній хвилині основного часу матчу, отримавши чудову передачу від Малкома, капітан "Барселони" в один дотик переправив м'яч у сітку.

Як повідомляв OBOZREVATEL, вболівальники каталонської "Барселони" вибрали кращий гол в історії іспанської команди. 45% фанатів віддали свій голос за точний удар аргентинця Ліонеля Мессі в півфіналі Кубка Іспанії проти "Хетафе" в сезоні 2006/07 (5:2).