Мессі не допоміг: збірна Аргентини осоромилася у відборі на ЧС-2018 у Росії - опубліковано відео

18,7 т.
Аргентина - Венесуела 1-1

Збірна Аргентини сенсаційно не зуміла перемогти Венесуелу в матчі відбору на чемпіонат світу з футболу-2018. Діючі віце-чемпіони планети осоромилися вдома, зігравши з останньою командою відбору в Південній Америці внічию 1:1.

Команда Хорхе Сампаолі на чолі з капітаном Ліонелем Мессі зганьбилася перед рідними вболівальниками. У першому таймі глядачі так і не побачили голів.

Читайте: Відбір ЧС-2018. Сенсаційна поразка Хорватії - результати 5 вересня, таблиця

Відразу після перерви нападник гостей Джон Мурільо відкрив рахунок, і зовсім вкинувши в шок місцеву торсиду. До честі аргентинців вони швидко відігралися. Правда, завдяки автоголу захисника венесуельців Фельтшера.

У час, що залишився другого тайму гольові моменти виникали як біля одних, так і біля інших воріт, але до фінального свистка рахунок так і залишився незмінним.

Як повідомляв "Обозреватель", напередодні збірна України програла Ісландії на виїзді в матчі відбору ЧС-2018.