Лідера "Шахтаря" вигнали з поля під час матчу Dubai Cup

13,1 т.
Лідера 'Шахтаря' вигнали з поля під час матчу Dubai Cup

Донецький "Шахтар" у меншості здобув перемогу в заключному матчі Dubai Cup на зборах в ОАЕ проти шведського АІКа (2:0). "Гірники" закінчували гру вдесятьох після того, як їхнього лідера Марлоса вигнали з поля.

Футболіст збірної України підбив свою команду на початку другого тайму. Спершу півзахисник класним ударом у дальній кут відкрив рахунок, а через 5 хвилин заробив вилучення, отримавши другу жовту.

Завдяки чисельній перевазі шведи вирівняли гру і могли вирвати нічию, проте свої моменти не реалізували. А вже в доданий час Феррейра завершив контратаку "гірників", забивши другий м'яч.

Читайте: "Шахтар" - "Рома": бразильський футболіст "вовків" потрапив у п'яну ДТП, розбивши дорогущий спорткар

Таким чином "Шахтар" завершив зимові підготовчі збори. У шести матчах команда Паулу Фонсеки здобула дві перемоги, один раз зіграла внічию і зазнала трьох поразок.

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що "Шахтар" поставив на місце англійський клуб із трансфером футболіста збірної України.