Прийміть участь
Android смартфона Взяти участь

Кріштіану Роналду встановив історичний рекорд Ліги чемпіонів

6.5тЧитати матеріал російською

Зоряний форвард мадридського "Реала" Кріштіану Роналду, відкривши рахунок на третій хвилині матчу 1/4 фіналу Ліги чемпіонів проти "Ювентуса", встановив феноменальний рекорд турніру.

"Обозреватель" веде онлайн-трансляцію матчу Ювентус - Реал. Початок зустрічі о 21:45.

Капітан збірної Португалії став першим футболістом в історії, який зміг забити гол в 10 поспіль матчах Ліги чемпіонів.

Раніше це досягнення належало екс-форварду "Манчестер Юнайтед" Руду ван Ністелрою, забиває в сезоні-2002/03 в 9 матчах поспіль.

Нагадаємо, що підопічні Зідана впевнено вийшли до чвертьфіналу Ліги чемпіонів, обігравши ПСЖ за сумою двох зустрічей з рахунком 5:2.

Читайте всі новини по темі "Ліга чемпіонів" на сайті "OBOZREVATEL".