Конкурс

/Новини футболу

Краща гра сезону! "Динамо" знищило "Зорю" в УПЛ

22.5тЧитати матеріал російською

Київське "Динамо" в центральному матчі 19-го туру чемпіонату України з футболу в Прем'єр-лізі розгромило луганську "Зорю". Поєдинок на НСК "Олімпійський" завершився з рахунком 5:0.

Основні події зустрічі відбулися в кінці першого тайму. При нулях на табло луганчани не використали кілька гострих контратак, на 34-й хвилині пропустивши у відповідь.

Соль віддав у центр на Шапаренка, той розігнався, віддав на Циганкова, який увірвався в штрафну і прострілив на того ж Шапаренка, який забив уже в порожні ворота.

Після цього "Зоря" попливла, пропустивши два м'ячі з інтервалом у 7 хвилин.

На 38-й хвилині Вербич поодинці просто знищив захист суперників. Беньямін прийняв м'яч на фланзі, обіграв трьох і пробив чітко в шістку.

А на 44-й "Динамо" оформило гол у роздягальню: Вербич подав на дальню штангу, а Шапаренко вніс м'яч у ворота плечем.

У другому таймі господарі забили ще два сухі м'ячі, довівши рахунок до розгромного.

Рахунок 5: 0 стала найбільшою перемогою "біло-синіх" в поточному сезоні. Раніше кияни перемагали з розгромним рахунком у матчах з "Карпатами", "Десною" і "Маріуполем" (все – 4: 0).

Динамо – Зоря 5:0

Голи: 1:0 – 34 Шапаренко, 2:0 – 38 Вербич, 3:0 – 45 Шапаренко, 4:0 – 53 Вербич, 5:0 – 73 Фран Соль.

Динамо – Бойко, Шабанов, Бурда, Миколенко, Кендзьора, Шапаренко, Сидорчук, Циганков (Цітаішвілі, 70), Вербич, Буяльський (Алібеков, 76), Фран Соль (Русин, 79).

Зоря – Луїс Філіпе, Кочергін (Руїс, 73), Вернидуб, Литвин, Чайковський, Хомченовський, Сілас (Арвеладзе, 46), Караваєв, Чеберко, Луньов (Кабаєв, 46), Будковський.

Попередження: Луньов (31), Шапаренко (39), Кабаєв (78), Вербич (82), Сидорчук (83).

Як повідомляв OBOZREVATEL, матч першого кола між "Динамо" і "Зорею" завершився внічию. 16 вересня у грі 8-го туру чемпіонату України з футболу "Динамо" змогло уникнути поразки - 1: 1.

Нещодавно Ігор Суркіс заявив, що його команда може знятися з чемпіонату України.