Катастрофа "Баварії" і м'ясорубка "Реала": як пройшов півфінал Ліги чемпіонів

89,9 т.
Катастрофа 'Баварії' і м'ясорубка 'Реала': як пройшов півфінал Ліги чемпіонів

Мадридський "Реал" зіграв внічию з "Баварією" у другому півфіналі Ліги чемпіонів (2:2) і за сумою двох матчів пройшов далі. Перша гра в Мюнхені завершилася з рахунком 1:2.

Щоб подивитися відео голів, проскрольте нижче.

Поєдинок двох грандів світового футболу почався феєрично. Ще не встигли всі глядачі зайняти свої місця на переповненому "Сантьяго Бернабеу", як німецький захисник Йозуа Кіммі шокував їх забитим голом.

Реал - Баварія

Читайте: Тренер "Ліверпуля" розлютився і пішов з клубу перед півфіналом Ліги чемпіонів

На третій хвилині пішла невисока передача в район воротарського з правого флангу, від Рамоса і Толіссо м'яч відскочив до Кімміху, і гравець збірної Німеччини з близької відстані увігнав його в сітку.

Неприємний рахунок для "вершкових" протримався недовго. "Реал" ефектно відповів "Баварії" за рахунок майстерності Марсело. Бразильський хавбек зробив вивірену подачу на дальню штангу, а там Бензема чітко пробив головою в порожній кут - 1:1.

Було дуже дивно бачити, як гравці мюнхенської команди гострими передачами легко знаходили вільні зони між лініями півзахисту й атаки "Реала". Іспанці дозволяли суперникові величезну свободу і в своїй штрафній і на підході до неї, через що гарячі моменти раз по раз виникали біля воріт Наваса.

Роналду лише осколками нагадував себе, зрідка підключаючись до атаками, притому що будь-яке його торкання м'яча відразу притягувало кілька захисників "Баварії".

Другий тайм стартував з катастрофічною помилки голкіпера гостей Свена Ульрайха, яка позбавила "Баварію" шансів на фінал, який відбудеться 26 травня в Києві.

На 46-й хвилині Толіссо зробив пас в свою штрафну, в розрахунку на те, що Ульрайх виб'є м'яч в поле. Але голкіпер всупереч всім законам логіки і здорового глузду почала падати, щоб взяти м'яч руками. Свен в останній момент усвідомив, що робити цього не можна, так як передачу віддавав свій гравець і в підсумку просто пропустив м'яч під собою, ніж легко скористався Бензема. Француз наздогнав шкіряну сферу і закотив її у порожні ворота.

Після такого дикого привозу, "Баварія" не опустила руки і продовжила пресувати футболістів з "Мадрида", добившись успіху на 65-й хвилині.

Зюле зробив сильний пас в штрафну з правого флангу, Хамес спершу влучив у захисника, але потім підхопив м'яч, пробив Наваса і зробив рахунок 2:2.

Кінцівка другого тайму перетворилася в справжню м'ясорубку для "Реала". Підопічні Юппа Хайнкеса момент за моментом створювали гостроту в атаці, змушуючи Наваса на межі отпахівать в рамці воріт.

"Реал" повністю пішов в оборону, розуміючи, що ще один гол виведе в київський фінал "Баварію" і королівському клубу вдалося утримати необхідний результат.

"Реал Мадрид" Іспанія - "Баварія" Німеччина - 2:2

Голи: 0:1 - 3 Кіммі, 1:1 - 11 Бензема, 2:1 - 46 Бензема, 2:2 - 63 Хамес.

Реал Мадрид - Навас, Рамос, Варан, Марсело, Модріч, Васкес, Асенсио (Начо, 88), Ковачич (Каземіро, 73), Кроос, Бензема (Бейл, 72), Роналду.

Баварія - Ульрайх, Хуммельс, Зюле, Алаба, Толіссо (Вагнер, 75), Кіммі, Хамес (Мартінес, 84), Алькантара, Рібері, Левандовскі, Мюллер.

Попередження: Модріч (62), Васкес (65), Варан (88), Каземіро (89).

Читайте: Зірвав інтерв'ю:з'явилося відео зустрічі Буффона і Роналду після матчу Реал - Ювентус

Нагадаємо, що другий фіналіст визначиться в середу, 2 травня, в протистоянні римської "Роми" і "Ліверпуля".