Капітана "Реала" покарали за підлу витівку в Лізі чемпіонів

8.1т Читати матеріал російською

Союз європейських футбольних асоціацій (УЄФА) покарав іспанського захисника мадридського "Реала" Серхіо Рамоса за навмисне отримання жовтої картки. Капітан "вершкових" був попереджений на 90-й хвилині матчу Ліги чемпіонів проти "Аякса".

Замість одного поєдинку найпрестижнішого клубного європейського турніру – матчу-відповіді з "Аяксом" у Мадриді, Рамос пропустить ще одну гру "Реала", якщо команда проб'ється до чвертьфіналу турніру, повідомляє Sport24.

Серхіо Рамос

Real Madrid CF

Нагадаємо, що в першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів мадридська команда обіграла "Аякс" на виїзді з рахунком 1:2. Під час поєдинку на полі відбулася історична подія: арбітр зустрічі за допомогою системи VAR скасував забитий м'яч у ворота королівського клубу.

Як повідомляв OBOZREVATEL, мадридський "Реал" розгромно програв каталонській "Барселоні" в півфінальному матчі Кубка короля.

Про спорт у всій красі – в нашому Instagram!

Читайте всі новини по темі "Ліга чемпіонів" на сайті "OBOZREVATEL".