Футбольний матч у Києві перервали через вибухи на полі

8.9т Читати матеріал російською

Поєдинок 20-го туру Першої ліги чемпіонату України з футболу між київською командою "Оболонь-Бровар" і харківським "Металістом-1925" був перерваний через дії фанатів гостей.

На 90-й хвилині головний рефері Ігор Пасхал призупинив зустріч через вибухи петард і викинуті на поле фаєри.

Вболівальники з Харкова почали заздалегідь висловлювати невдоволення поразкою своєї команди (1:0), викинувши піротехніку на газон "Оболонь-Арени". Зустріч відновилася через 3 хвилини, арбітр також компенсував до другого тайму 6 хвилин.

Як повідомляв OBOZREVATEL, фанати в Голландії влаштували на матчі вибух, перетворивши стадіон на осередок пекла.

Підпишись на Telegram-канал і подивись, що відбудеться далі!