Футболісти "Динамо" влаштували ''бійку'' на лавці запасних у грі з "Шахтарем" - відеофакт

63.1т Читати матеріал російською

Футболісти київського "Динамо" Артем Шабанов і Денис Гармаш влаштували жартівливу бійку під час матчу проти донецького "Шахтаря". Інцидент стався в першому таймі за рахунку 0:0.

(Зліва направо) Артем Шабанов, Сергій Сидорчук, Денис Гармаш

кадр з відео

У той час, поки на полі не відбувалося ніяких серйозних подій, гравці київського клубу вирішили зігрітися, трохи "побившись". Кияни обмінялися несерйозними ударами. Сергій Сидорчук, який сидів між ними, участь в "бійці" не приймав. Не зацікавила сутичка і Миколу Морозюка, який знаходився лiворуч від Гармаша.

Нагадаємо, що центральний матч 14-го туру чемпіонату України в Прем'єр-лізі між "Шахтарем" і "Динамо" завершився з рахунком 2:1 на користь "гірників". Вирішальний м'яч на останній доданій хвилині забив Віктор Коваленко.

Після гри Олександр Хацкевич прокоментував такий результат своєї команди.