Футболіст забив фантастичний гол бісіклетою і змусив коментатора битися в істериці

14,5 т.

Чилійський нападник Жан Менесес мексиканського клубу "Леон" видав фантастичний перфоманс у матчі чемпіонату країни проти "Крус Асуль". 25-річному футболістові вдався удар ножицями.

Під кінець першого тайму форвард отримав точну передачу в штрафну й чарівно прошив воротаря. Цей гол викликав у місцевого коментатора справжню істерику. Зустріч у результаті завершилася з рахунком 2:0.

OBOZREVATEL пропонує читачам насолодитися цим шедевром.

Читайте: Молодий футболіст "Динамо" відзначився фантастичним голом у товариському матчі

Як повідомляв OBOZREVATEL, знаменитий український футболіст "Альбасете" Роман Зозуля зробив дубль у матчі 24-го туру другого дивізіону чемпіонату Іспанії проти "Кордоби" (3:1).

29-річний киянин вийшов у стартовому складі й на 65-й хвилині забив перший гол, зрівнявши рахунок у матчі. Українець замкнув передачу головою з близької відстані.