Франція і Аргентина забили сім голів у неймовірному матчі ЧС-2018

27.4тЧитати новину російською

Збірна Франції в напруженому матчі 1/8 фіналу чемпіонату світу з футболу-2018 перемогла команду Аргентини. Зустріч на "Казань Арені" завершилась з рахунком 4:3.

"Гальські півні" активно розпочали зустріч, впевнено атакуючи аргентинські ворота. Спершу Грізманн потряс поперечину потужним дальнім ударом, а на 11-й хвилині фантастичний рейд організував Мбаппе, здобувши для своєї команди пенальті.

Нападаючий ПСЖ включив режим Болта і видав такий фантастичний ривок зі своєї половини поля, що Рохо зміг наздогнати і зупинити його ціною жовтої картки лише в своїй штрафній. "Постріл" Грізманна з точки був бездоганний - 1:0.

Французи продовжували вести гру, коли за 4 хвилини до кінця Ді Марія ошелешив несподіваним голом. Анхель змістився в центр і чудовим дальнім ударом послав м'яч у дев'ятку.

Другий тайм почався з кошмару для французьких футболістів. Після розіграшу штрафного Мессі пробив невдало, але потрапив точно в ногу Меркадо, від якого м'яч відлетів у порожній кут воріт.

Збірнiй Франції необхідно було атакувати, команда накрутила темп, і Павар, отримавши простріл з лівого флангу, замкнув його геніальним голом.

"Трибарвні" продовжували пресувати, коли своє слово знову взяв чудовий Мбапе.19-річний форвард з інтервалом у п'ять хвилин поховав "небесно-блакитних" своєю фантастичною швидкістю і точністю.

На 63-й хвилині після відскоку він легко обіграв Переса в чужій штрафній, зробив крок і пробив під Армані, а на 68-й забив м'яч у нижній кут після точної передачі Жиру.

У час, що залишився, гравці з Аргентини спробували організувати останній штурм, забивши на другій доданій хвилині третій гол.

У Мессі і партнерів залишалося дві хвилини, щоб зрівняти рахунок, але максимум, що змогли зробити аргентинці, це влаштувати невелику сутичку з опонентами.

Франція - Аргентина 4:3

Голи: 1:0 - 13, пенальті Грізманн, 1:1 - 41 Ді Марія, 1:2 - 48 Меркадо, 2:2 - 57 Павар, 3:2 - 64 Мбаппе, 4:2 - 68 Мбаппе, 4:3 - 90 Агуеро.
Франція - Льоріс, Варан, Умтіті, Люка Ернандес, Павар, Матюїді (Толіссо, 75), Погба, Канте, Жиру, Грізманн, Мбаппе.
Аргентина - Армані, Маскерано, Отаменді, Меркадо, Рохо (Фасіо, 46), Тальяфіко, Ді Марія, Банега, Перес (Агуеро, 66), Павон (Меса, 75), Мессі.
Попередження: Рохо (11), Тальяфіко (19), Маскерано (43), Банега (50), Матюїді (72), Павар (73), Отаменді (90), Жиру (90).

Підопічні Дідьє Дешама в 1/4 фіналу зустрінуться з переможцем пари Португалія - ​​Уругвай.

Нагадаємо, що Аргентина з неймовірними труднощами вийшла в плей-офф ЧС-2018.

Читайте всі новини по темі "Чемпіонат світу 2018" на сайті "Обозреватель".