Фантастика в Манчестері: визначилися півфіналісти Ліги чемпіонів

21.4т Читати матеріал російською

Лондонський "Тоттенхем" програв у гостях "Манчестер Сіті" 3:4 але завдяки перемозі в першому матчі (1:0) і голу на виїзді, вийшов в 1/2 фіналу Ліги чемпіонів. Другим півфіналістом став "Ліверпуль", який повторно обіграв "Порту" (4:1).

Поєдинок англійських клубів почався фантастично. Обидві команди з перших секунд вирішили грати без оборони, що вилилося в справжній голепад на "Етіхад Стедіум".

До 11-ї хвилини зустрічі на табло горіло 2:2, до того ж сюжет на полi розгортався дуже драматично. На 4-й хвилині Стерлінг оформив перший м'яч, через три хвилини Сон забив у відповідь, ще через три хвилини південнокорейський футболіст вивів "шпори" вперед, а через хвилину Бернарду Сілва зробив рахунок нічийним.

Стерлінг, замкнувши на 21-й хвилині ідеальну передачу Де Брюйне, повернув шанси підопічних Гвардіоли на півфінал.

Після перерви "Сіті" продовжив атакувати. Лондонці періодично тулилися до своїх воріт, за що були покарані на 59-й хвилині.

Де Брюйне чудово протягнув м'яч, віддав на Агуеро, який гарматним ударом із 8 метрів пробив Льоріса в ближній кут — 4:2.

Розв'язка настала на 73-й хвилині. М'яч iз кутового перелетів Уокера і потрапив у бік Льоренте, від якого й влетів у ворота — 4:3.

Після цього "Тоттенхем" всією командою відійшов в оборону і майже не намагався контратакувати. Дотиснути суперника "Сіті" не зміг.

"Манчестер Сіті" Англія – "Тоттенхем" Англія 4:3 (3:2, 1:1)

Голи: 1:0 — 4 Стерлінг, 1:1 — 7 Сон Хин Мін, 1:2 — 10 Сон Хин Мін, 2:2 — 11 Бернарду Сілва, 3:2 — 21 Стерлінг, 4:2 — 59 Агуеро, 4 :3 — 73 Льоренте.

"Манчестер Сіті" — Едерсон, Компані, Менді (Сані, 84), Уокер, Лапорт, Сільва (Фернандіньо, 63), Гюндоган, Бернарду Сілва, де Брюйне, Стерлінг, Агуеро.

"Тоттенхем" — Льоріс, Алдервейрелд, Роуз (Санчес, 90), Тріпп'єр, Вертонген, Еріксен, Ваньяма, Лукас Моура (Девіс, 82), Сіссоко (Льоренте, 41), Аллі, Сон Хин Мін.

Попередження: Сіссоко (41), Сон Хин Мін (48), Роуз (54), Ваньяма (77).

Перший матч 0:1

У матчі-відповіді "Ліверпуля" і "Порту" сенсації не сталося. Англійці легко розібрали португальських футболістів і, як і в першому матчі (2:0), не залишили шансів у матчі-відповіді.

"Червоні" вибрали гру від оборони і мінімальними зусиллями здобули необхідний результат.

"Ліверпуль" довів гру до 2:0, після чого розслабився, дозволивши опонентам відквитати один гол. У кінцівці другого тайму на полі була лише одна команда. Салах і Фірміно зробили рахунок розгромним.

"Порту" Португалія "Ліверпуль" Англія 1:4 (0:1, 1:3)

Голи: 0:1 — 26 Мане, 0:2 — 65 Салах, 1:2 — 68 Едер Мілітао, 1:3 — 77 Фірміно, 1:4 — 84 ван Дейк.

"Порту" — Касільяс, Пепе, Едер Мілітао, Теллес, Феліпе, Корона (Фернандо, 78), Данилу Перейра, Марега, Отава (Соарес, 46), Браімі (Бруну Кошта, 81), Еррера.

"Ліверпуль" — Аліссон, Матіп, Робертсон (Хендерсон, 71), Александер-Арнолд (Гомес, 66), ван Дейк, Мілнер, Фабіньо, Вейналдум, Мане, Салах, Ориги (Фірміно, 46).

Попередження: Мане (32), Пепе (36).

Перший матч 0:2

Нагадаємо, що напередодні голландський "Аякс" вийшов у півфінал Ліги чемпіонів, сенсаційно обігравши італійський "Ювентус" (2:1). Другим півфіналістом стала каталонська "Барселона", яка розгромила англійський "Манчестер Юнайтед" (3:0). Матчі "Аякс" — "Тоттенхем" і "Ліверпуль" — "Барселона" відбудуться 30 квітня в Лондоні і Барселоні; у відповідь 7 травня — в Амстердамі і Ліверпулі.