Фанати "Фіорентини" влаштували фантастичний перфоманс в пам'ять про Давіде Асторі: фото і відео

2.1тЧитать новость на русском

Футболісти "Фіорентини" і "Беневенто", а також фанати обох команд влаштували яскравий перфоманс в пам'ять про капітана флорентійського клубу Давіде Асторі, який помер 4 березня у віці 31 року.

Перед початком поєдинку 28-го туру чемпіонату Італії на "Артеміо Франкі" відбулася традиційна хвилина мовчання, під час якого суперники стояли, обнявшись в центрі поля. А після 13 хвилин гри арбітр зустрічі перервав матч, дозволивши футболістам і фанатам влаштувати овацію на честь Асторі, який виступав за "Фіорентину" під 13-м номером.

При цьому на секторі ультрас "фіалок" з допомогою прапорів виклали напис "Давіде 13". Відзначимо, що шанувальники "Беневенто" також віддали шану гравцеві, вивісивши ряд банерів на його честь.

Сама зустріч завершилася мінімальною перемогою "Фіорентини" - 1:0. Єдиний м'яч на свій рахунок записав Вітор Уго.

Нагадаємо, Давіде Асторі помер в Удіне, де "Фіорентині" мав бути календарний матч Серії А. Тіло футболіста було виявлено в готельному номері, де зупинилася команда.

Асторі помер уві сні від природної зупинки серця. За результатами розтину було встановлено, що спортсмен був хворий брадиаритмією. Це захворювання, при якому порушується серцевий ритм і кількість серцевих скорочень періодично знижується нижче допустимих значень.

Як повідомляв "Обозреватель", прокуратура Удіне порушила кримінальну справу через смерть Асторі за статтею "ненавмисне вбивство".

Читайте все новости по теме "Чемпіонат Італії" на Обозревателе.