"Динамо" зіграло внічию в першому матчі 1/16 фіналу Ліги Європи

12.8тЧитати новину російською

Київське "Динамо" зіграло внічию з грецьким АЕКом в першому матчі 1/16 фіналу Ліги Європи. "Біло-сині" завершили поєдинок в Афінах з рахунком 1:1.

Греки активніше почали зустріч. На правах господарів "орли" пішли вперед, намагаючись нагнітати обстановку на половині поля киян.

Підопічні Олександра Хацкевича вельми успішно впоралися зі стартовим тиском "жовто-чорних", ставши потроху перехоплювати ігрову перевагу. А на 19-й хвилині українці вийшли вперед. Гонсалес продавив на фланзі Бакакіса, прострілив, а Циганков в дотик замкнув.

Гол дозволив динамівцям діяти більш розкутіше. Греки повернули собі м'яч і пішли вперед, а "біло-сині" спокійно стали грати другим номером.

Після перерви кияни повністю осіли на своїй половині поля, намагаючись компактно діяти в захисті. І все ж у другій половині тайму наші почали просідати.

Бойко, що не мав більше року ігрової практики, двічі врятував "Динамо" після ударів Гало і Лазароса, проте потім і сам Денис помилився. Кіпер "біло-синіх" не розрахував навіс на дальню штангу і Айдаревіч спокійно головою відправив м'яч у порожні ворота.

До кінця поєдинку греки більше володіли ініціативою, проте вирвати перемогу вони не змогли.

Матч-відповідь між цими командами відбудеться в Києві на НСК "Олімпійський" через тиждень - 22 лютого.

Ліга Європи. 1/16 фіналу(перший матч)

АЕК - "Динамо" - 1:1

Голи: Айдаревич, 80 - Циганков, 19

АЕК: 1.Баркас, 2.Бакакіс, 4.Враньеш, 5.Лабропулос, 8.Сімойеш (К), 9.Якумакіс, 10.Лівая, 12.Гало, 14.Бакасетас, 25.Галанопулос, 28.Клонарідіс

"Динамо": 71.Бойко, 8.Шепелев, 9.Морозюк (К), 11.Мораес, 15.Циганков, 19.Гармаш, 25.Гонсалес, 29.Буяльскій, 34.Хачеріді, 44.Кадар, 94.Кендзера

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що російські ультрас напали на вболівальників "Динамо" перед матчем з АЕКом.

Читайте всі новини по темі "Ліга Європи" на сайті "Обозреватель".