"Динамо" здобуло феєричну вольову перемогу в Маріуполі: відео голів

17.9тЧитати новину російською

Київське "Динамо" вирвало феєричну вольову перемогу на виїзді над "Маріуполем". Матч 25-го туру чемпіонату України завершився з рахунком 3:2 на користь гостей.

Обидві команди активно почали зустріч, відповідаючи атакою на атаку. Незважаючи на статус Андердог, саме "Маріуполь" забив першим. На 28-й хвилині Бойко не розібрався із захисником, дозволивши Тотовицького вразити ворота з кількох метрів.

У киян довгий час нічого не виходило попереду. Однак після перерви підопічні Хацкевича накрутили темп, зумівши переламати хід поєдинку.

Спершу Бесєдін скористався помилкою оборони азовців, розстрілявши голкіпера Рустама Худжамова. А потім протягом семи хвилин динамівці забили ще два м'ячі. Шедевральний удар в "дев'ятку" вдався 19-річному Миколі Шапаренку, після чого свій черговий гол забив Віктор Циганков.

На 79-й хвилині Тотовицький оформив дубль, перетворивши кінцівку зустрічі в справжній футбольний "валідол". Однак кияни все ж зуміли втримати перевагу, здобувши важку вольову перемогу.

"Маріуполь" (Маріуполь) — "Динамо" (Київ) — 2:3(1:0)

Голы: Тотовицький (22, 78) — Бесєдін (41), Шапаренко (65), Циганков (72)

"Динамо": 71.Бойко, 9.Морозюк (40.Шапаренко, 46), 15.Циганков (К), 17.Ротань, 19.Гармаш (8.Шепелєв, 77 ), 23.Піваріч, 26.Бурда, 29.Буяльський, 30.Шабанов, 41.Беседін, 94.Кендзера

"Маріуполь": 12.Худжамов (К), 23.Насонов, 13.Яворський, 5.Дава, 27.Демірі, 69.Дедечко (7.Ігнатенко, 79), 32.Пихальонок, 9.Мишньов, 22.Тотовицький, 50.Болбат (93.Діденко, 75), 11.Чурко (19.Тищенко, 75)

Попередження: Дедечко (66) — Гармаш (58), Бурда (62), Бойко (90+3)

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що матч з "Маріуполем" розлютив ультрас "Динамо".

Читайте всі новини по темі "Прем'єр-ліга України" на сайті "Обозреватель".