"Динамо" втратило перемогу в Лізі Європи

20,0 т.
'Динамо' втратило перемогу в Лізі Європи

Київське "Динамо" у 2-му турі групового етапу Ліги Європи зіграло внічию з чеським "Яблонцем". Зустріч у містечку Яблонець-над-Нісоу на стадіоні "Стржельніце" завершилася із рахунком 2:2.

OBOZREVATEL вів онлайн-трансляцію матчу "Яблонець" — "Динамо".

"Динамо" чудово стартувало, повністю придушивши суперника. Точні швидкі передачі, чітка гра у відборі дуже швидко дали свій результат.

Уже на 8-й хвилині Буяльський чудово розрізав захист і вивів Морозюка один на один із воротарем. Микола не став скупитися і віддав на вільного Циганкова. Лідеру "Динамо" залишалося влучити в порожні ворота, що той благополучно і зробив.

Яблонець — Динамо

Нокаутовані чехи заціпеніли. "Динамо" накочувало атаки одна за однією, відтак на 14-й хвилині збільшили розрив у рахунку.

На 14-й хвилині Гармаш обікрав Личка і з лінії штрафного ювелірно точно пробив у дальній кут. Здавалося, рахунок у матчі буде розгромним, але господарі на 33-й хвилині вдало скористалися хвилинним розслабленням українських футболістів.

Говорка опинився сам після подачі з кутового і пробив прямісінько в Бойка. Воротар "Динамо" не зміг зафіксувати м'яч і той від штанги вкотився у ворота.

Після перерви на полі точилася рівна гра з великою кількістю боротьби в центрі поля і рідкісними небезпечними моментами біля воріт обох команд. "Динамо" не форсувало подій і на 81-й хвилині поплатилося за це.

Масопуст обікрав Піваріча, обігрався із партнером і видав на самотнього Травника. Той без проблем вразив порожні ворота, у яких рукою намагався відбити м'яч Йосип.

Читайте: "Яблонець" — "Динамо": відео голів

Свій наступний матч у ЛЄ підопічні Олександра Хацкевича проведуть 25 жовтня у Франції проти "Ренна".

Нагадаємо, що в 1-му турі кияни на останніх секундах втратили перемогу над чемпіоном Казахстану. Зустріч проти "Астани" на НСК "Олімпійський" завершилася з рахунком 2:2.