/Новини футболу

"Динамо" втратило перемогу в Лізі Європи

Київське "Динамо" у 2-му турі групового етапу Ліги Європи зіграло внічию з чеським "Яблонцем". Зустріч у містечку Яблонець-над-Нісоу на стадіоні "Стржельніце" завершилася із рахунком 2:2.

OBOZREVATEL вів онлайн-трансляцію матчу "Яблонець" — "Динамо".

"Динамо" чудово стартувало, повністю придушивши суперника. Точні швидкі передачі, чітка гра у відборі дуже швидко дали свій результат.

Уже на 8-й хвилині Буяльський чудово розрізав захист і вивів Морозюка один на один із воротарем. Микола не став скупитися і віддав на вільного Циганкова. Лідеру "Динамо" залишалося влучити в порожні ворота, що той благополучно і зробив.

Нокаутовані чехи заціпеніли. "Динамо" накочувало атаки одна за однією, відтак на 14-й хвилині збільшили розрив у рахунку.

На 14-й хвилині Гармаш обікрав Личка і з лінії штрафного ювелірно точно пробив у дальній кут. Здавалося, рахунок у матчі буде розгромним, але господарі на 33-й хвилині вдало скористалися хвилинним розслабленням українських футболістів.

Говорка опинився сам після подачі з кутового і пробив прямісінько в Бойка. Воротар "Динамо" не зміг зафіксувати м'яч і той від штанги вкотився у ворота.

Після перерви на полі точилася рівна гра з великою кількістю боротьби в центрі поля і рідкісними небезпечними моментами біля воріт обох команд. "Динамо" не форсувало подій і на 81-й хвилині поплатилося за це.

Масопуст обікрав Піваріча, обігрався із партнером і видав на самотнього Травника. Той без проблем вразив порожні ворота, у яких рукою намагався відбити м'яч Йосип.

"Яблонець" Чехія — "Динамо" Україна 2:2 (1:2, 1:0)

Голи: 0:1 — 8 Циганков, 0:2 — 14 Гармаш, 1:2 — 33 Говорка, 2:2 — 81 Травник.

Яблонець — Груби, Говорка, Ганоусек, Голеш, Лишка, Травник, Гюбшман, Поважанець, Масопуст (Кубиста, 86), Йовович (Соболь, 90), Храмоста (Ікаунієкс, 78).
Динамо — Бойко, Кадар, Бурда, Пиварич, Морозюк, Гармаш, Сидорчук, Циганков, Буяльський (Шепелєв, 79), Кендзьора, Бесєдін.

Попередження: Голешов (18), Морозюк (53), Поважанець (58), Буяльський (79), Пиварич (83).

Свій наступний матч у ЛЄ підопічні Олександра Хацкевича проведуть 25 жовтня у Франції проти "Ренна".

Нагадаємо, що в 1-му турі кияни на останніх секундах втратили перемогу над чемпіоном Казахстану. Зустріч проти "Астани" на НСК "Олімпійський" завершилася з рахунком 2:2.

Підписуйся на наш Telegram. Отримуй тільки найважливіше!

Читайте всі новини по темі "Ліга Європи" на сайті "OBOZREVATEL".