15 жовтня • оновлено в 23:20

"Динамо" втратило основного воротаря за кілька хвилин до початку матчу в Лізі Європи

Михайличенку довелося терміново шукати заміну
59.8т Читати матеріал російською

Основний голкіпер "Динамо" Денис Бойко, який повинен був вийти в основі киян на матч Ліги Європи з "Лугано", отримав травму на розминці.

У складі "Динамо" перед поєдинком було зазначено, що в старті вийде саме Бойко.

Замість нього місце в воротах "біло-синіх" зайняв Георгій Бущан.

OBOZREVATEL вів онлайн-трансляцію матчу "Лугано" – "Динамо".

Під час телетрансляції Денис потрапив в ефір. Камери вихопили воротаря, який, кульгаючи, зайняв місце на лавці запасних київської команди.

Пізніше, в ефірі матчу з "Лугано" коментатор розповів, як саме отримав травму киянин. Під час приземлення після верхового м'яча воротар збірної України підвернув ногу.

Як повідомляв OBOZREVATEL, у першому турі цього єврокубкового турніру віцечемпіони України здобули мінімальну перемогу над шведським "Мальме" (1:0).

Після цього "біло-сині" в УПЛ здобули історичну перемогу в Києві.

Дізнайся першим, коли Суркіс продасть «Динамо» у нас в Telegram!