"Динамо" удев'ятьох здобуло найскладнішу перемогу в УПЛ

36.6т Читати матеріал російською

Київське "Динамо" в гостьовому матчі 26-го туру чемпіонату України в Прем'єр-лізі обіграло ФК "Львів". Поєдинок на стадіоні "Україна" завершився з рахунком 1:0.

Столичні футболісти вже на 19-й хвилині залишилися в меншості. За фол останньої надії проти Бруно пряму червону картку отримав Микита Бурда.

Окрилені господарі кинулися атакувати, але через 5 хвилин пропустили гол. Віталій Буяльський отримав пас від Циганкова, легко перекинувши воротаря.

Після цього кияни пішли в оборону, побудувавши свою гру на контратаках. "Львів" грав першим номером, а "Динамо" грамотно захищалося.

А в другому таймі підопічні Хацкевича і зовсім залишилися вдев'ятьох. На 76-й хвилині Ігор Пасхал видалив Томаша Кендзьору. У запалі боротьби поляк почав з'ясовувати стосунки з Педро, зробивши кивок у бік обличчя суперника. Бразилець відразу ж упав, ніби отримав удар по голові, а динамівець отримав червону картку.

"Львів" влаштував справжній штурм на ворота Бущана, але вирвати нічию так і не зміг. Фантастичний момент господарі мали на 85-й хвилині, коли м'яч перелетівши київського голкіпера двічі вдарився об перекладину, але вилетів за межі поля.

"Динамо" здобуває найскладнішу перемогу в сезоні в УПЛ, зберігаючи розрив від лідируючого "Шахтаря" в 7 очок. "Гірники" раніше впевнено обіграли "Маріуполь" у донецькому дербі.

ФК "Львів" – "Динамо" 0:1

Гол: 0:1 – 24 Буяльський.
Львів – Сарнавський, Воронін, Адамюк, Борзенко, Вісенте (Пернамбуко, 77), Мартан (Муріло Вінісіус, 46), Рафаел Сабіно, Липі, Педро Вітор, Бруно Дуарте, Альваро (Рожеріо Шина, 69).
Динамо – Бущан, Кадар, Бурда, Миколенко, Кендзьора, Циганков, Шепелев, Андрієвський, де Пена, Буяльський (Сідклей, 89), Русин (Шабанов, 46).
Попередження: Русин (7), Мартан (26), Рафаел Сабіно (48), Шабанов (51), Шепелев (60), Педро Вітор (70), Циганков (73), Андрієвський (86).
Вилучення: Бурда (19), Кендзьора (75).

Як повідомляв раніше OBOZREVATEL, в минулому турі столичні футболісти розписали нульову нічию з донецьким "Шахтарем".

На 4-й доданій хвилині другого тайму Мораес не забив пенальті. Його удар з 11 метрів відбив Денис Бойко.

Під час поєдинку фанати столичної команди вивісили на трибунах опудало Жуніора, яке підвісили за "шию".

Пізніше президент "Динамо" Ігор Суркіс жорстко розкритикував суддівство Віталія Романова під час дербі з "Шахтарем".

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

Читайте всі новини по темі "Прем'єр-ліга України" на сайті "OBOZREVATEL".