"Динамо" програло в останньому турі Ліги Європи

24,3 т.
'Динамо' програло в останньому турі Ліги Європи

Київське "Динамо" у четвер, 13 грудня, у домашньому матчі 6-го туру Ліги Європи програло "Яблонецю" із Чехії. Остання гра групового етапу пройшла на НСК "Олімпійський" і завершилася із рахунком 0:1.

У минулому турі "Динамо" в гостях обіграло "Астану" (1:0) і достроково, з першого місця, вийшло в плей-офф Ліги Європи, тому матч у Києві вже не мав турнірного значення. Проте Хацкевич виставив найбільш ударний склад, замінивши лише голкіпера. Замість Дениса Бойка, який допускав у сезоні ляпи, у старті вийшов Георгій Бущан.

Із перших секунд "Динамо" проявляло активність в атаці, встигнувши провести декілька гострих контратак. "Яблонець" у центрі поля активно зустрічав киян, здійснюючи дрібні фоли, а на 10-й хвилині організував першу атаку, яка одразу ж виявилася успішною.

Долежал виграв верхову боротьбу у Кадара після подачі з кутового і легко переправив м'яч у ближній кут — 0:1. Через 2 хвилини все той же Долежал повинен був робити рахунок 0:2, після того, як Кендера віддав назад пас чітко в ноги супернику.

Бущан не встиг і ударом по нозі збив чеського нападника у власному штрафному майданчику, але арбітр неправильно оцінив ситуацію, вирішивши, що це симуляція із боку форварда "Яблонця".

"Динамо" — "Яблонець"

У "Динамо" в ці хвилини гостро відчувалася деяка неузгодженість, що було дуже несподівано для складу, награного з липня. Киян явно зачепив пропущений гол — вони спробували підвищити темп, але допускали надто багато браку.

Гості діяли досить сміливо, намагаючись бити за першої-ліпшої можливості. "Новачок" Бущан на початку матчу виглядав не надто впевнено. 24-річний голкіпер виправився на 36-й хвилині, видавши шикарний сейв.

Футболістам із Києва катастрофічно не вистачало швидкості і в русі, і в ухваленні рішень, особливо під час переходу з оборони в атаку. Гравці "Яблонеця" виглядали набагато краще, декілька разів пристойно пошарпавши нерви українським уболівальникам.

Після перерви картина гри не змінилася. Динамівці ніяк не могли налагодити гру в атаці і майже не доводили справу не просто до ударів, але навіть до нормальних "підходів" до воріт.

Чи не перший по-справжньому небезпечний момент був створений на 62-й хвилині. 18-річний Цітаішвілі, який вийшов замість Шапаренка, організував гостру контратаку, яку ударом у штангу завершив Бесседін.

На 66-й хвилині білоруський наставник випустив Дуелунда і Київ одразу повернувся до традиційної моделі з одним центральним нападником — Вербичем.

Датчанин встиг провести на полі лише 10 хвилин, коли отримав серйозну травму гомілкостопа і був змушений покинути поле.

На 78-й хвилині Вербич упустив реальний шанс зрівняти рахунок, але не зміг влучити по воротах із 5 метрів. Господарі намагалися в один дотик грати на виході в атаку, але проблеми з браком нікуди не зникали.

Останні миті зустрічі пройшли в штурмі "Динамо", однак забити гол українці так і не змогли.

Читайте: "Шахтар" втратив перемогу і вилетів iз Ліги чемпіонів

Жеребкування 1/16 фіналу ЛЄ відбудеться у понеділок, 17 грудня.

Як повідомляв OBOZREVATEL, у першому турі кияни зіграли унічию з "Астаною" (2:2), у другому турі упустили перемогу над "Яблонцем" у Чехії (2:2), ведучи під час зустрічі на два м'ячі, у третьому і четвертому турах "Динамо" розібралося із французьким "Ренном": у Києві — 2:1, а в гостях 3:1.