"Динамо" мінімально обіграло "Верес" в УПЛ

Читати новину російською

Київське "Динамо" в матчі 23-го туру чемпіонату України з футболу мінімально обіграло рівненський "Верес". Зустріч на столичному НСК "Олімпійський" завершилася з рахунком 1:0.

Практично весь ігровий час підопічні Олександра Хацкевича атакували, проте успіху змогли домогтися лише раз.

На 14-й хвилині Бесєдін виграв боротьбу за м'яч у захисника, відіграв Бандуру і вивів на удар Мораеса. Бразильський форварду без проблем переправив м'яч в порожні ворота.

Гості "прокинулися" лише за 10 хвилин до кінця зустрічі, коли влаштували невеликий штурм на ворота Бойка. Рівненські футболісти раз по раз створювали небезпечні моменти, але зрівняти рахунок так і не змогли.

"Динамо" - "Верес" - 1:0

Гол: 1:0 - 14 Мораес.
Динамо - Бойко, Кадар, Бурда, Піваріч, Кендзьора, Шепелев, Вербич, Буяльський, Морозюк, Бесєдін (Мбокані, 74), Мораес (Шапаренко, 61).
Верес - Бандура, Западня (Приймак, 87), Сімінін, Адамюк, Каменюка, Карасюк, Морозенко (Мягков, 61), Кожанов (Пепі, 67), Борзенко, Степанюк, Куліш.
Попередження: Сімінін (21), Морозенко (47), Адамюк (51), Шапаренко (70).

Свій наступний матч "Динамо" проведе 15 березня проти "Лаціо" в рамках 1/8 фіналу Ліги Європи. Попередня зустріч між цими командами в Римі завершилася з рахунком 2:2.

Читайте всі новини по темі "Прем'єр-ліга України" на сайті "Обозреватель".