"Динамо" мінімально обіграло "Верес" в УПЛ

10,5 т.
Динамо Верес

Київське "Динамо" в матчі 23-го туру чемпіонату України з футболу мінімально обіграло рівненський "Верес". Зустріч на столичному НСК "Олімпійський" завершилася з рахунком 1:0.

Практично весь ігровий час підопічні Олександра Хацкевича атакували, проте успіху змогли домогтися лише раз.

На 14-й хвилині Бесєдін виграв боротьбу за м'яч у захисника, відіграв Бандуру і вивів на удар Мораеса. Бразильський форварду без проблем переправив м'яч в порожні ворота.

Гості "прокинулися" лише за 10 хвилин до кінця зустрічі, коли влаштували невеликий штурм на ворота Бойка. Рівненські футболісти раз по раз створювали небезпечні моменти, але зрівняти рахунок так і не змогли.

Читайте: "На удачу": стало точно відомо, що взяв Мораес з воріт "Лаціо"

Свій наступний матч "Динамо" проведе 15 березня проти "Лаціо" в рамках 1/8 фіналу Ліги Європи. Попередня зустріч між цими командами в Римі завершилася з рахунком 2:2.