Дебют Зінченко і феєрія "Ювентуса": визначилися чергові чвертьфіналісти Ліги чемпіонів

24.4тЧитати новину російською

Італійський "Ювентус" і "Манчестер Сіті" стали другими чвертьфіналістами Ліги чемпіонів. Матчі у відповідь проти англійського "Тоттенхема" і швейцарського "Базеля" пройшли відповідно в Лондоні та Манчестері.

Після упущеної перемоги в Турині, коли "стара синьйора" ведучи в рахунку 2:0 зіграла внічию 2:2, в матчі-відповіді італійцям потрібна була лише перемога. Незважаючи на те, що "Ювентус" пропустив першим гол вже на 39-й хвилині, в кінцівці Буфон та компанія змогли переломити хід зустрічі, і вирвати путівку в чвертьфінал.

Легендарний воротар збірної Італії зробив ще один крок до Кубка чемпіонів, який він ніколи не вигравав у своїй кар'єрі.

"Тоттенхем" Англія - "Ювентус" Італія - 1:2

Голи: 1:0 - 39 Сон Хин Мін, 1:1 - 64 Ігуаїн, 1:2 - 67 Диба.
Тоттенхем - Льоріс, Вертонген, Девіс, Тріпп'єр, Санчес, Еріксен, Дайер (Ламела, 74), Дембеле, Аллі (Льоренте, 86), Сон Хин Мін, Кейн.
Ювентус - Буффон, Бардзальї, Алекс Сандро, Бенатія (Ліхтштайнер, 61), К'єлліні, Хедіра, Матюїді (Асамоа, 60), Пьянич, Дуглас Коста, Диба, Ігуаїн (Стураро, 83).
Попередження: Вертонген (28), Алекс Сандро (35), Пьянич (44), Бенатія (49), К'єлліні (53), Аллі (56), Дембеле (88).
Перший матч 2:2

Розгромивши "Базель" в гостях з рахунком 4:0, команда Пепа Гвардіоли нічого провела гру-відповідь у Манчестері. У складі клубу в Лізі чемпіонів дебютував футболіст збірної України Олександр Зінченко.

Англійці не сильно переймалися відповідальною грою, поступившись з рахунком 1:2.

"Манчестер Сіті" Англія - "Базель" Швейцарія - 1:2

Голи: 1:0 - 8 Габріел Жезус, 1:1 - 17 Ельюнуссі, 1:2 - 71 Ланг.
Манчестер Сіті - Браво, Лапорт, Данило, Стоунз, Зінченко, Гюндоган (Браим Діас, 66), Туре, Сані, Фоден (Адарабіойо, 89), Бернарду Сілва, Габріел Жезус.
Базель - Вацлік, Ланг, Лакруа, Сухі, Ріверос, Дзуффи, Фрай, Бюа (Штокер, 68), Діе, Ельюнуссі, Оберлен (ван Вольфсвінкел, 74).
Попередження: Лакруа (44), Габріел Жезус (77).
Перший матч 4:0

Відзначимо, що 8 березня перший матч 1/8 фіналу Ліги Європи проведе і "Динамо" . Початок гри в Римі о 22:05 за київським часом.

Читайте всі новини по темі "Ліга чемпіонів" на сайті "Обозреватель".