"Бомбасо!" Фантастичний гол Мессі "звів з розуму" коментатора - опубліковано відео

32,1 т.
'Бомбасо!' Фантастичний гол Мессі 'звів з розуму' коментатора - опубліковано відео

Аргентинський форвард "Барселони" відзначився двома шедеврами в матчі 25-го туру чемпіонату Іспанії проти "Севільї" (4:2).

Удари зоряного нападника каталонців змусили місцевого коментатора просто кричати від захвату.

На 26-й хвилині Мессі отримав крос з правого флангу і ефектно пробив з льоту в дотик.

В середині тайму Лео оформив дубль. Томаш Вацлік подарував м'яч "Барселоні" і капітан збірної Аргентини завдав забійний постріл в дев'ятку.

Читайте: ''Якщо Аршавін - Мессі'': екс-тренер збірної Росії відзначився несподіваною заявою

Як повідомляв OBOZREVATEL, дубль Мессі не врятував "Барселону" від провалу в чемпіонаті Іспанії. Каталонці несподівано втратили очки в центральному матчі 22-го туру Прімери. Підопічні Ернесто Вальверде на поле "Камп Ноу" не змогли обіграти "Валенсію" – 2: 2.