"Барселона" познущалася над "Ромою" в чвертьфіналі Ліги чемпіонів

17,2 т.
'Барселона' познущалася над 'Ромою' в чвертьфіналі Ліги чемпіонів

Іспанська "Барселона" обіграла італійську "Рому" в чвертьфіналі Ліги чемпіонів. Зустріч на "Камп Ноу" завершилась з рахунком 4:1.

Римський клуб після того, як пройшов донецький "Шахтар" у чвертьфіналі, вважався найслабшою командою в вісімці чвертьфіналістів.

Читайте: Чий супергол крутіше?! У Росії нагадали Роналду про шедевр легенди "Динамо"

"Барса" з перших хвилин повністю заволоділа територіальною перевагою, раз по раз накочуючи атаки на ворота Аліссона.

Гості грали явним другим номером, але абсолютно не виглядали безпорадними в цьому протистоянні. У відсутності по-справжньому гострих моментів біля обох команд, перші 45 хвилин повинні були закінчиться нульовою нічиєю, якби не ганебний автогол капітана "Роми".

У падінні з пасу Іньєсти Де Россі дуже ефектно вразив кут власних воріт.

У другому таймі кошмар римлян продовжився. Футболісти з Риму спробувала атакувати, розкрилася, і на 55-й хвилині отримала ще один гол, який знову в свої ворота забив футболіст "Роми".

А через 4 хвилини Піке поставив крапку в питанні про переможця, зробивши рахунок розгромним.

На останніх хвилинах "вовки" пішли ва-банк і змогли забити гол престижу, який дає дуже примарні шанси на успіх у двоматчевому протистоянні.

Читайте: Мессі забив супергол і врятував "Барселону" від поразки

Гра у відповідь пройде 10 квітня у вівторок.

Нагадаємо, що днем раніше мадридський "Реал" розгромив "Ювентус" у чвертьфіналі Ліги чемпіонів. У цій зустрічі неймовірний гол-шедевр забив Кріштіану Роналду, попутно побивши історичний рекорд турніру.