"Барселона" познущалася над "Ромою" в чвертьфіналі Ліги чемпіонів

7.1тЧитати новину російською

Іспанська "Барселона" обіграла італійську "Рому" в чвертьфіналі Ліги чемпіонів. Зустріч на "Камп Ноу" завершилась з рахунком 4:1.

Римський клуб після того, як пройшов донецький "Шахтар" у чвертьфіналі, вважався найслабшою командою в вісімці чвертьфіналістів.

"Барса" з перших хвилин повністю заволоділа територіальною перевагою, раз по раз накочуючи атаки на ворота Аліссона.

Гості грали явним другим номером, але абсолютно не виглядали безпорадними в цьому протистоянні. У відсутності по-справжньому гострих моментів біля обох команд, перші 45 хвилин повинні були закінчиться нульовою нічиєю, якби не ганебний автогол капітана "Роми".

У падінні з пасу Іньєсти Де Россі дуже ефектно вразив кут власних воріт.

У другому таймі кошмар римлян продовжився. Футболісти з Риму спробувала атакувати, розкрилася, і на 55-й хвилині отримала ще один гол, який знову в свої ворота забив футболіст "Роми".

А через 4 хвилини Піке поставив крапку в питанні про переможця, зробивши рахунок розгромним.

На останніх хвилинах "вовки" пішли ва-банк і змогли забити гол престижу, який дає дуже примарні шанси на успіх у двоматчевому протистоянні.

"Барселона" Іспанія - "Рома" Італія 4:1
Голи: 1:0 - 38, автогол де Россі, 2:0 - 55, автогол Манолас, 3:0 - 59 Піке, 3:1 - 80 Джеко, 4:1 - 87 Суарес.
Барселона - тер Штеген, Піке, Альба, Нелсон Семеду, Умтіті, Серджіо Роберто (Андре Гомеш, 83), Бускетс (Пауліньо, 67), Ракітіч, Іньєста (Денис Суарес, 85), Мессі, Суарес.
Рома - Аліссон, Фасіо, Коларов, Бруно Перес, Манолас, Стротман, де Россі (Дефрель, 77), Флоренці (Ель-Шаараві, 72), Пеллегріні (Гоналон, 60), Перотті, Джеко.
Попередження: Коларов (44), Стротман (86).

Гра у відповідь пройде 10 квітня у вівторок.

Нагадаємо, що днем раніше мадридський "Реал" розгромив "Ювентус" у чвертьфіналі Ліги чемпіонів. У цій зустрічі неймовірний гол-шедевр забив Кріштіану Роналду, попутно побивши історичний рекорд турніру.

Читайте всі новини по темі "Ліга чемпіонів" на сайті "Обозреватель".