"Барселона" драматично зіграла внічию з "Атлетіко"

5.5т Читати матеріал російською

"Атлетіко" і "Барселона" поділили очки в Мадриді в поєдинку 16 туру іспанської Ла Ліги, розписавши мирову 1:1. Каталонці вирвали нічию в кінцівці зустрічі на "Ванта Метрополітан".

У першому таймі "матрацники" очікувано віддали ініціативу супернику, грамотно обороняючись. У "синьо-гранатових" в атаці не виходило нічого, незважаючи на повернення до складу лідера Ліонеля Мессі. За весь перший тайм "Барселона" зуміла завдати лише два удари по воротах суперника, причому жоден з них не влучив у ворота. У "Атлетіко" успіхів в нападі було ще менше.

FC Barcelona

Після перерви каталонці продовжували контролювати те, що відбувалося на полі. Господарі робили вигляд, що їх цілком влаштовує нічийний результат і вкрай рідко вибігали в атаку, проте в середині другої половини зустрічі шокували суперника. Після навісу зі стандарту Дієго Коста головою відзначився у воротах Тер Штегена.

Забитий м'яч розбудив "Атлетіко", який ще кілька разів потривожив володіння каталонців. А от не готові до такого результату Мессі і компанія намагалися оговтатися від шоку.

Проте, каталонці без бою здаватися не збиралися і їхні зусилля увінчалися успіхом. На 90-й хвилині Мессі віддав розкішний пас на набігаючого Дембеле, який точно пробив по воротах Облака.

У підсумку фінальний свисток зафіксував нічию в поєдинку, яка зберегла "Барселоні" лідерство в Ла Лізі.

Атлетіко - Барселона 1:1 (0:0, 1:1)
Голи: 1:0 - 77 Дієго Коста, 1:1 - 90 Дембеле.
Атлетіко - Облак, Савич, Філіпе Луїс, Арьяс, Люка Ернандес, Коке, Сауль, Родрі Ернандес, Лемар (Вітоло, 64), Дієго Коста (Корреа, 80), Грізманн.
Барселона - тер Штеген, Умтіті, Піке, Альба, Серджіо Роберто (Рафінья, 46), Артур (Дембеле, 80), Бускетс, Відаль (Малком, 85), Нельсон Семеду, Мессі, Суарес.
Попередження: Бускетс (29), Люка Ернандес (39), Грізманн (48), Дієго Коста (71), Умтіті (71), Родрі Ернандес (86), Філіпе Луїс (87), Рафінья (90).

Як повідомляв OBOZREVATEL, "Реал" зганьбився в матчі з "Ейбаром", пропустивши три м'ячі.